Ново
Foosball Постигнувајќи Шалтери Единици Scorekeeper Foosball Додаток Делови

Foosball Постигнувајќи Шалтери Единици Scorekeeper Foosball Додаток Делови

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Материјал : Еко-пријателски Пластика.Одлично за замена на вашите стари носи еден.Големина (Должина х Ширина) : Прибл. 22 x 3.8 cm/x 8.7 од 1,5 инчи. 1 Парче foosball резултат контра.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 1 Парче foosball постигнува контра - Одлично за замена на вашите стари носи еден - Материјал : Еко-пријателски Пластика - Големина (Должина х Ширина) : Прибл. 22 x 3.8 cm/8.7 x 1.5 inches Package Вклучува : 1 Парче Foosball Резултат Counter Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакување од 2 пластични влез чаши, доволно за да се облека стандард foosball табела.Завртки директно во sidewalls

Табела фудбал лежишта се направени од високо квалитетни пластични, трајни, невкусна и безбедно.Прилаго

Про Стил Foosball Обвива : ја Подобрува справи со удобност и топката conrtol.Супер Вулгарен и Absorbant : Чува вашите

12 МАЗНА FOOSBALLS : Мазни, бели foosballs се најдобри за тешко, директно снимки и брза работа.Познат по добро скока

2 сосема нов замена играчи со тек иглички.Foosball Мажите се Контра Пондерирана човек.Играчот Димензии : 1.3"D x

Scroll