Ново
Империал Foosball/Фудбал на Маса Додаток: Жива Гума Браници, Црна, Пакет на 16

Империал Foosball/Фудбал на Маса Додаток: Жива Гума Браници, Црна, Пакет на 16

Достапност: Залиха
DEN 216.00

Овие мазна гума браници се користи на Турнирот во мал Фудбал foosball маси, како и многу други брендови на foosball маси.Користете го овој сет на 16 гума браници на стандарден 5/8" foosball прачки.Стави меѓу најлон за миење и метал за миење. 16 Мазна Гума Браници за користење со стандардни 5/8" foosball прачки.Ќе работи на Турнирот во мал Фудбал и повеќето други foosball маси.Браници одат меѓу најлон и метал подлошки.Империал Жива Гума Браник, Црна И Бела (16 По Пакет).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Спортови градилиште е еденпарче цврста конструкција, карактеристики 1 / 2" играње површината со црна ПВЦ

★Мини големина, огромни резултати : Овој мултифункционален foosball tabletop за полнење може да биде лесен и ко

Што ќе се Добие : 2 X Foosball Маси, 4 X Shotsling Рачки, 2 X Foosball Цели, 2 X Огради, 6 X Soccers.Foosball е комбинација на концептот

Издржливи и Елегантен.Лесно Собранието & Насоки.УДАР Бренд за Квалитет.Контакт УДАР Ако Не Сте 100% Задово

★Материјал : Висок квалитет на средна густина одбор,Големина : 50*25*15.5 cm(19.7"*9.8"*6.1"),Изграден на цврста дрве

★Додадете тули за да дом на фудбалот со овој целосна големина на фудбалски табела : Со спецификациите н

Scroll