Ново
Под Оклоп Унисекс-Дете Glyde Рм Jr. Софтбол Чевли

Под Оклоп Унисекс-Дете Glyde Рм Jr. Софтбол Чевли

Достапност: Залиха
DEN 1276.80

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Конструиран синтетички горниот обезбедува лесен поддршка со кожа облоги за дополнителна издржливост.Mesh глуждот јака & јазик конструкција за зголемена удобност & breathability.Целосна должина ЕВА midsole обезбедува крајната перница, шок апсорпција & cleat дисперзија.Гумени украсениот cleats обезбеди агресивни влечење на сите површини со лесни, удобно се чувствуваат.Конструиран синтетички горниот обезбедува лесен поддршка со кожа облоги за дополнителна издржливост.Mesh глуждот јака & јазик конструкција за зголемена удобност & breathability.Целосна должина ЕВА midsole обезбедува крајната перница, шок апсорпција & cleat дисперзија.Гумени украсениот cleats обезбеди агресивни влечење на сите површини со лесни, удобно се чувствуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Гумен ѓон ♥Синтетички кожа горниот дел со гумен ѓон и softy insole за нозете, удобно патување ♥Трговци со не �

【Фабрика Штекер Продавници】.Вештачка Трева Outsoles единствена 【Материјал】Деца sock фудбал cleats со Мека По�

Scroll