Ново
TBGTBS Флексибилни Одвод Алатка Масло Инка Автомобил Промена Општа Намена Автомобилската Обновливи Количка за Капење-Слободен Filter Упатство (Боја : S)

TBGTBS Флексибилни Одвод Алатка Масло Инка Автомобил Промена Општа Намена Автомобилската Обновливи Количка

Достапност: Залиха
DEN 2289.60

❤ Совршен Инка Систем за Најлесен Пренос : Флексибилен Одвод Алатка е одлична за одвод на нафта, бензин, и други течности од автомобили, камиони, мотоцикли, atv настана, индустриска опрема, тревник опрема, и forklifts. ❤ Преструктуирање и повторна употреба Илјадници Пати : Обликот, формата, создаде совршена обичај инка.Повторна употреба илјадници пати.Рабовите можат да бидат моделирани околу филтри или да се исцеди за да се создаде течење-доказ печат, држи масло исклучување на мотори, рамки, и околните делови, без неред течност промени. ❤ Лесно да се Исцеди е Тешко да се стигне до Масло Филтри Без Неред : Лесно се Исцеди е Тешко да се стигне до Масло Филтри Без Хаос. ❤ Широк Спектар на Примена : Во прилог на одвод и пополнување течности, Флексибилни Одвод Алатка може да се користи во широк спектар на апликации вклучувајќи и пренасочување на вода капе од цевка, пополнување птица задолжени за хранење телиња, и пополнување на ѓубриво контејнери.На потенцијалните користи се бескрајни!. ❤ Свитлива и Високо Компатибилен : Едноставно ги чисти и продавница за стан и се тркалаат до тоа да се вклопи во било лента со алатки.Работи на температури од -30 F° до 425 F°, високо компатибилни со заеднички автомобилската течности, само да се преструктурираат и повторна употреба таа одново и одново.Едноставно, заштеда на време и повеќе нема проблеми со вашиот проект!Изглед на вашата неуредна соби и вашите валкани раце, со гориво систем протекување сите над местото.Воведување на Флексибилни Одвод Алатка, која е совршена алатка за насочување на нафта, течности право на тавата за гарантира без неред масло и течност промени.Пробајте го сега, да видиме како тоа калапи во било која форма.Спецификација : Материјал : Алуминиум + Plastic Size : S : 37x17cm L : 50x20cm Packaging вклучува : 1 * масло водич плоча.

Декларираните карактеристики

Material:
Aluminum + Plastic
S:
37x17cm
L:
50x20cm
Packaging includes:
1 * oil guide plate :

Поврзани производи

Трипарче инка со flex spout и некапе капа.Издржливи, масло отпорни пластична конструкција.Доаѓа со долги и к

Со врвот Отворање Кол : 80mm / 3.1 инчен ; Вкупна Висина : 265mm / 10.4 инч.Хемиски отпорни на полиетиленски изгра

Овој мотор масло инка е погодна за користење во повеќе наврати,како што се додавање на моторното масло,б

Широк апликации : за автомобил и мотоцикл итни гориво и, исто така, може да се користи како вода додатен.Me

Изработени од пластични материјали, лесна тежина, издржливи 100% Сосема нов.Може да се користи за автомоб

Материјал На цврсти, отпорни на корозија инка за полнење е направен од висококвалитетна ABS пластика , Ов

Идеален за гориво додатен цевки на автомобили со catalysator и мал дијаметар пополнување necks.Висок overflow rim фун

Одлично времечувар и хаосредуктор се прелива масло алатка, заедно за компактен складирање.Изработени о

Големината на устата на другите два funnels е 0.Тие може да пополнување сокови,зачини,прав и така натаму.Ови

3 ГОЛЕМИНА FUNNELS СЕТ : Пакет доаѓа со голем широко устата, средни и мали димензии funnels за вашата различни по

【Мулти Големина & Отстранлив Цедилка】KRSMOIL 4во1 мала инка сет вклучува 3 funnels со филтер, 3 инка со 3 големин

Scroll