Ново
COVRWARE ПОКРОВИТЕЛСТВО Серија СЛУЧАЈ за LG K10 / LG Премиер LTE со Вграден Екран Заштитник Тешки Полно работно Тело Солиден Holster Оклоп Случај Појас Вртливата Клип, Потпирач

COVRWARE ПОКРОВИТЕЛСТВО Серија СЛУЧАЈ за LG K10 / LG Премиер LTE со Вграден Екран Заштитник Тешки Полно работно

Достапност: Залиха
DEN 407.76

Покровителство Серија случај целосно ја надополнува LG K10 / LG Премиер LTE без да се жртвува го изгледот на вашиот уред.Целото Тело Оклоп Заштитни случај се опфатени сите 4 делови и на Предната Маска и Вграден Екран Заштитник ќе го заштити вашиот уред екран од гребење на површината.Изграден на висока-квалитет флексибилни TPU слој и поликарбонат слој го штити вашиот уред од влијанија и удари без да се оштети уредот.Прецизни cutouts за камерата, копчиња, и звучник.Специјално дизајнирани Предната Маска со Вграден екран заштитник за LG K10 / LG Премиер LTE.ПОКРОВИТЕЛСТВО СЕРИЈА Покровителство Серија и holster нуди вашиот мобилен телефон за најдобриот во заштита додека фрлање дополнителни функции, како прилагодливи [Појас-клип] и [Потпирачот].На 360 степени rotatable прилагодливи потпирачот ви овозможува да ја прилагодите застане на вашата желба агол на гледање за дополнителна флексибилност.Згора на тоа, случајот го заштитува вашиот телефон со [Шок Апсорбирање] двоен слој за да се справи со оние тешки капки.На [Вграден Екран Заштитник] обезбедува заштита без додавање на било големо и Пристаништа опфаќа, прашина пристаништа блок против несакани прашина и остатоци.Оваа супер заштитна и стилски случај ќе го прави вашиот телефон да изгледа дури и подобро!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилен со Sony Xperia XZ2 Премија.Паричник : Слотови за важни ID и Картички.Стојат Функција : Да се прилаго

А Nite Ize Продолжен Holster Торбичка Accommodates вашиот Тенок Одговара или Крупни случаи на вашиот Галаксија A20 / A30

ROKFORM ДИЗАЈН : Нашиот патентиран Quad Табот Пресврт Кодот за Galaxy S21 Солиден Случај е дизајниран да се соврше�

ДВЕ ОБЈЕКТ КОМБИНАЦИЈА : Заштитна Потпирачот Маска + Сопствени Спојувалка за Каиш Holster за МАЧКА S62 Про.На

Торбичка Accommdates случај маска, (Телефон НЕ е ВКЛУЧЕН), само торбичка.Издржливи балистички полипропилен,Те

Одговара за Samsung Галакси S21 Ултра генерација, 6.8 инчен, ве молиме отворете ги поставките во телефонот и да

Надворешниот слој е опремен со картичка оддел за лесно носење : 3 картички може да биде вметната, како шт�

Вистинска Кожа Торба : појас торба е направен од frist слој кравја кожа, мека и повеќе duarble.Елегантни и елег�

Мобилен Телефон Holster : Компатибилен со i Phone 13 Pro / 13 12 Про Max / 12 Pro / 12 / 12 мини / XR / XS Max / SE / 11 Про Max / 11 Pro / 8 Пл�

Вкупната дебелина од само 2.2 mm.Магнетни потпирачот обезбедува погодности со лесно кршење назад во кога �

Отстранлив Солиден Тешки Ротирачки Спојувалка За Каиш.Магнетни Затворање Систем Држи Телефонот во Мес�

Големина : 170mm x 85mm x 35mm, За i Phone 12 про макс( 6.7 ),За Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+ 5 G,S20 Ултра 5 G,note20 ултра,Note20 Ултр

Материјал : појас телефон holster се направени од Мека кожа материјали(надвор), внатрешни работи е Синтетич�

Материјал : СТП Кожа; Трајни и долго време се користи.Магнетни отворање и затворање, заштита на вашите ли

[Соодветна Големина] Внатрешни димензии : 4.3 x 7.1 x 0.8" (110 x 180 x 20mm), компатибилен со i Phone 11 / 11 Pro / SE / XR / XS MAX / 6 / 7

【Широко Компатибилен】Овој телефон појас носителот компатибилен со повеќето 6.41 да 6.8 инчен телефон со �

Мото E4 Случај Со Holster, Tekcoo Hoplite Серија Бранителот Комбо Резервоарот Клип Појас Случај ,Совршено се Вклопу

[ ПРОФЕСИОНАЛЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН ] солидна боја и чиста изградба на овие мобилен телефон пошта пар одлич�

Универзална Одговара на Телефон 4" 6" (може да се вклопуваат речиси сите телефони на пазарот, на пр : i Phone 7 �

ГОЛЕМ КОМПАТИБИЛНОСТ : Двете црна кожа видиме holster и најлон патување половината појас торбичка holster за н�

Лесни & Погодно : појас јамка е околу 2 инчи кој може да се направи тоа се вклопува да главно сите видови н�

Компатибилен со Huawei Стр Smart+ (нова 3i).Паричник : Слотови за важни ID и Картички.Стојат Функција : Да се прила

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

⚠️ Ве молиме, проверете со вашиот модел на телефон befor купување!Овој случај само компатибилни со BLU G91 6.5"

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

Оваа holster одговара на Бранителот случај за iphone X Генерички(Без Лого / Не Бренд) Замена Спојувалка за Каиш H

One Tigris ОКЛОП НУЛА Телефон Торбичка : Изградени од 1000 D Најлон со UTXduraflex токи, molle ремени и YKK патентите.Анти�

【Компатибилен】 се Вклопуваат со Samsung Galaxy A02s 6.5" 2 парчиња екран заштитници и клип потпирач за рацеслобод

Опремени : LG Aristo 2 X210 / LG Бунтовник 3 / LG Почит Династија / LG Зона 4 3во1 заврши заштитна сет, вклучува : пој�

Scroll