Ново
CaseMart Телефон Случај на за [Nokia 2V Tella (Verizon Платен)], [Рафинирани Серија][Црна] Shockproof Заштитна Маска со Вграден-во Потпирачот & Вртливата Спојувалка за Каиш Holster за Nokia 2 V Te

CaseMart Телефон Случај на за [Nokia 2V Tella (Verizon Платен)], [Рафинирани Серија][Црна] Shockproof Заштитна

Достапност: Залиха
DEN 238.80

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : За Nokia 2 V Tella (Verizon Wireless Платен).ДВОЕН СЛОЈ за ЗАШТИТА : Овој случај нудат двојно слоеви на заштита.Шок-апсорбирање на меки силиконски внатрешниот слој обвива околу вашиот телефон да им помогне на перница тоа од ден-за-ден се носат и солза.Тешко надворешната школка е изградена од поликарбонат материјал за да се задржи вашиот телефон на nicks, smudges и гребнатини.ВГРАДЕН-ВО ПОТПИРАЧОТ : вграден-во потпирачот може да се користи во ориентација на пејзаж за раце бесплатно гледање искуство.СПОЈУВАЛКА за КАИШ HOLSTER : посебен, отстранлив 180° ротирачки вртливата спојувалка за каиш holster овозможува вршење на разни опции.Се прилагодите на позицијата на вашиот телефон начинот на кој сакате.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Случај & Вртливата Спојувалка за Каиш Holster.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x [Рафинирани Серија] Случај & Спојувалка за Каиш Holster.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Внатре Димензија】 : Внатрешни Димензии : 6.9" x 3.3" x 1.1" , Одговара за повеќето X големи телефони кои со виси

Одговара на LG го почитуваат 3 VN170 Само.Тешки Дизајн Snap дизајн за Лесна Инсталација.Целиот Телефон е Зашти

Опремени : LG Aristo 2 X210 / LG Бунтовник 3 / LG Почит Династија / LG Зона 4 3во1 заврши заштитна сет, вклучува : пој�

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

Торбичка Accommdates случај маска, (Телефон НЕ е ВКЛУЧЕН), само торбичка.Издржливи балистички полипропилен,Те

Направен од Сјајна СТП кожа со исклучителна бода, трајни и носатотпорни.Силни магнетни adsorbtion затворање,

Дизајниран да се одржи голем телефони голи или со тенок гума случај, како што се i Phone 12 Про Max, 11 Про Max, XS Max

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

Компатибилен Дизајн за полнење за Motorola Мото G Игра (2021) (6.5 Објавен во 2021) Само.Не за полнење за Motorola Мото G9

Вкупната дебелина од само 2.2 mm.Магнетни потпирачот обезбедува погодности со лесно кршење назад во кога �

ROKFORM ДИЗАЈН : Нашиот патентиран Quad Табот Пресврт Кодот за Galaxy S21 Солиден Случај е дизајниран да се соврше�

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : За LG K31 се Бунтуваат (Tracfone, Едноставно Мобилен, Директно се Зборува, Вкупно Безжични)

На Спакувани Clipmate holster е дизајниран за Otter Box Префикс Случај i Phone 12 Про Max Модел.Ве молиме имајте во предви

Мобилен Телефон Holster : Компатибилен со i Phone 13 Pro / 13 12 Про Max / 12 Pro / 12 / 12 мини / XR / XS Max / SE / 11 Про Max / 11 Pro / 8 Пл�

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

Scroll