Ново
Спакувани Спојувалка за Каиш Holster за Otterbox Префикс Случај - iPhone 12 Про Макс (Holster Само - Случај не е Вклучена)

Спакувани Спојувалка за Каиш Holster за Otterbox Префикс Случај - iPhone 12 Про Макс (Holster Само - Случај

Достапност: Залиха
DEN 407.76

На Спакувани Clipmate holster е дизајниран за Otter Box Префикс Случај - i Phone 12 Про Max Модел.Ве молиме имајте во предвид : оваа ставка вклучува holster Само - случај не е вклучена со купување.Ротирачки клип прилагодува на 180° за лесно десно и лево раце употреба.Една рака Брз резето за Ослободување на за лесно и безбедно вметнување и отстранување.Квалитетот може да смета на поддржан од Спакувани Доживотна Гаранција.Клучни Карактеристики : . ✔ СИЛА : Засилен челични навртки се користи во секој стрес точка за да се избегне премногу заеднички "пластични заеднички замор". ✔ Безбедна врвот latch дизајн го прави телефонот монтажа / dismounting бриз со брз и сигурен пристап. ✔ ЗАФАТ : Сите наши футроли функција целосно rubberized заврши со што се ЗГОЛЕМУВА ПРИТИСОКОТ, како и отпечатоци отпор. ✔ Нашите ВРТЛИВАТА Спојувалка за каиш pivots 180° (со 5 под зголемувања) за двете вертикални и хоризонтални употреба.Бар Ние Гордо Постави.Ние мерка секој производ од нејзината способност да функционира беспрекорно во текот месеци и години на повторна употреба.Ние се тестираат и ре-тест.секој дизајн за да се обезбеди финална верзија СЕКОГАШ ќе се исполнат овој репер.Тоа е едноставна причина зошто нашите.клиентите се навраќаат за нивните нови додатоци.Случајот се продава одделно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилен со Sony Xperia XZ2 Премија.Паричник : Слотови за важни ID и Картички.Стојат Функција : Да се прилаго

Отстранлив Солиден Тешки Ротирачки Спојувалка За Каиш.Магнетни Затворање Систем Држи Телефонот во Мес�

[Сигурен Заштита] Тешки, двоен слој TPU / PC дизајн со ултраодговорно копчиња [Калено Стакло Екран Заштитни

Мобилен Телефон Holster : Компатибилен со i Phone 13 Pro / 13 12 Про Max / 12 Pro / 12 / 12 мини / XR / XS Max / SE / 11 Про Max / 11 Pro / 8 Пл�

ROKFORM ДИЗАЈН : Нашиот патентиран Quad Табот Пресврт Кодот за Galaxy S21 Солиден Случај е дизајниран да се соврше�

Дизајнирани специјално за Алкател Onetouch ПОП 7 LTE 2016 ГОДИНА TMobile.Потпирачот Двоен Слој Хибридни Хард и Мека

Компатибилен Дизајн за полнење за Motorola Мото G Игра (2021) (6.5 Објавен во 2021) Само.Не за полнење за Motorola Мото G9

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : За LG K31 се Бунтуваат (Tracfone, Едноставно Мобилен, Директно се Зборува, Вкупно Безжични)

Мобилен телефон на поправка делови.За Samsung Галакси A42 5 G Ретрокожа Бизнис Магнетни Вшмукување Кожа Случа

Дизајниран да се одржи голем телефони голи или со тенок гума случај, како што се i Phone 12 Про Max, 11 Про Max, XS Max

Направен од Сјајна СТП кожа со исклучителна бода, трајни и носатотпорни.Силни магнетни adsorbtion затворање,

Големина : 170mm x 85mm x 35mm, За i Phone 12 про макс( 6.7 ),За Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+ 5 G,S20 Ултра 5 G,note20 ултра,Note20 Ултр

Вкупната дебелина од само 2.2 mm.Магнетни потпирачот обезбедува погодности со лесно кршење назад во кога �

ТОА Е НАЗАД, ПА ДУРИ И ПОДОБРО.Втората генерација Американски Оклоп карактеристики на неглупости зашти�

ДВЕ ОБЈЕКТ КОМБИНАЦИЈА : Заштитна Потпирачот Маска + Сопствени Спојувалка за Каиш Holster за МАЧКА S62 Про.На

Хибрид dualобложени кожата и оклоп случај со вграденво потпирачот.Влијаниеотпорни покрие го штити грбот

Мото E4 Случај Со Holster, Tekcoo Hoplite Серија Бранителот Комбо Резервоарот Клип Појас Случај ,Совршено се Вклопу

Торбичка доаѓа со еластична бенд на страните и дното на торбичка за да accommdate големи паметни телефони.Storg

[Соодветна Големина] Внатрешни димензии : 4.3 x 7.1 x 0.8" (110 x 180 x 20mm), компатибилен со i Phone 11 / 11 Pro / SE / XR / XS MAX / 6 / 7

Компатибилен со Huawei Стр Smart+ (нова 3i).Паричник : Слотови за важни ID и Картички.Стојат Функција : Да се прила

Scroll