Ново
Лесна Мрежа Поврзана долна облека Постпартална Породилно Пост Хируршки Расположливиот женски Гаќи Краток 5 Count (Црна)

Лесна Мрежа Поврзана долна облека Постпартална Породилно Пост Хируршки Расположливиот женски Гаќи Краток 5

Достапност: Залиха
DEN 426.00

94% Полиестер, 6% Spandex.Увезени.Нашата мрежа долна облека користи ткаенина која е еластичен, светлина, грациозен и дише.Најдобриот дел – тие не имаат еластичен појас бенд кој врши притисок на вашата midsection или инцизија линија (треба да имате C-секција).Големината на вашата долна облека по раѓањето на децата е многу важно.Краток Транзиции се совршена големина за чување на големи влошки безбедно место - не да се спомене и мраз пакети кои често се користат.Неопходен елемент за вашиот обновување дома; погоден за природни & cesarean родените деца, како и хируршки закрепнување.Ако сте во движење и сакаат долна облека која можете да се ослободите од откако ќе завршите со користење на нив (помалку да се носат!) тогаш овие мрежа долна облека се за вас!.Краток рок, обновливи panty.Супер еластичен.Висока Waisted за да се избегне притисок на вашиот инцизија област.Краток стил за целосна покриеност.Кратки Премини Мрежа долна облека за жени ви обезбеди удобност за време на вашиот опоравување после породување или операција.Супер stretchy High Waisted за да се избегне притисок на вашиот инцизија area Brief стил за целосна покриеност.Кратки Премини за еднократна употреба мрежа долна облека се одлични за жените по породување или операција.Еластичен, висока waisted и удобен за вашата обновување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Cotten смеса.Облека за девојки деца долна облека девојки 3t деца долна облека дете гаќи девојка облека ropa де

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Сјајна палачинка поддржан од сатен.Ра

Scroll