Ново
Денот на благодарноста се Чувствува Тиква Гарланд Падне Гарланд денот на Благодарноста се Чувствува Банер Портокалова Тиква Пом Пом Банер Чувствува Падне Јавор Л?

Денот на благодарноста се Чувствува Тиква Гарланд Падне Гарланд денот на Благодарноста се Чувствува Банер Портокалова

Достапност: Залиха
DEN 431.76

Пакет на информации : ќе добиете денот на Благодарноста се чувствува гарланд, тоа е составена од 12 парчиња чувствува лисја и 6 парчиња чувствува тикви, на доволни количини е доволно за да се направи Благодарноста декорација.Чувствував материјал : ова се чувствува тикви гарланд е направен на квалитетот филц, тие се цврсти и силни за да можете да ја користите, ќе не е лесно да се биде прекината или деформирани, кој може да ви даде долго време апликација, кога не ги користите, може да се чуваат и го чекаат следниот пат кога го користите.Деликатна дизајн : ова се чувствува денот на Благодарноста тиква банер содржи портокалова тиква знаци и шарени јавор лисја, и се чувствува лисја се дизајнирани во 4 различни стилови, светла боја колокација може да ви помогне да ви донесе радост на падот на жетвата и среќен фестивал атмосфера.Погоден должина : на денот на Благодарноста се чувствува банер мерки за прибл. 1.7 m/ 67 инчи во должина, се чувствува тикви се за 5-6 см/ 2-2.4 инчи во дијаметар, се чувствува јавор лисја се околу 5 x 3 cm/ 2 x 1.2 инчи во големина, погоден димензија за да можете да декорирате вашиот денот на Благодарноста страни.Практична usages : можете да ја користите оваа чувствува падне јавор лисја гарланд да декорирате вашиот дом за Денот на Благодарноста и да падне жетвата партии, тоа може да бидат обесени на прозорци, врати, дневна соба, плакар, студија, градина, итн., многу лесно за вас да го подобри денот на Благодарноста атмосфера.Дизајн со себе : Можете да го користите нашите есен чувствува тикви гарланд да се направи DIY занает украси според сопствените потреби, тоа е добар избор за да одговара со други денот на Благодарноста украси, кои ќе се фати доволно внимание на вашите гости и пријатели.Денот на благодарноста оркестарот претставува : Ова денот на Благодарноста есен гарланд може да бидат s задоволување и исклучителен подарок за вашето семејство, пријатели, соседи, колеги, тие ќе бидат изненадени и пријатно да се добие овој убав денот на Благодарноста присутни.Карактеристики : Материјал : се чувствува Боја : како на слики прикажани Големини : денот на Благодарноста се чувствува банер : прибл. 1.7 m/ 67 инчи во должина Чувствува тикви : за 5-6 см/ 2-2.4 инчи во дијаметар Чувствува јавор лисја : околу 5 x 3 cm/ 2 x 1.2 инчи Пакетот вклучува : 1 x денот на Благодарноста се чувствува гарланд Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Ликвидација ризици може да постои, ве молиме чувајте го подалеку форма мали деца.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤ Денот на вљубените Гарланд : што виси гарланд карактеристики полн со меки tinsels и срце облик на sequins во ц

Нашите години дизајн е совршен за reunions, годишнини или родендени.Фолија whirls може да се протегала од 5 инчи

Тие се многу разноврсна : Вкупна должина е околу 47""(120cm) / 39.4? ?100cm) / 59?(150cm);со транспарентни бисери на сребр

ЧИСТА ЧУВСТВУВА & СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Направен од 100% вистински се чувствува, овој сет од 2 Пом Пом décor garland

Еколошки ПВЦ борови иглички, сигурно и безбедно за употреба, здрав и без мирис.Ратан прстен дизајн, стил

Убава.Во домот.Реална форма.Висококвалитетни материјали.Светла.Боја : белодвострано лист, беладвостран

Mardi Gras Виси Вертикална Украси ВКЛУЧУВААТ 30 обликувани парчиња, 1 тркалаат јасно cording, и собранието налепн

ПАКУВАЊЕ Еден гарланд вклучува : 15 tassels (14 Инчен Долго Секоја) + Настава + БЕСПЛАТНО String + БЕСПЛАТЕН Кабелс

Она што може да се добијат : има 4 ролни Божиќ тенка лажен garlands во пакет, доволни количини за задоволување

Возрасни Движат Устата Animotion Животинско Смешно Реални Лице Ноќта На Вештерките Лицето Маска 【Соодветн

????????Божиќ Гарланд : 7 Ft Artificail Гарланд, Гранки со Црвена Бери & Вештачки зелена остави борови шишарки праз

Бујна гарланд со светло сина боја металик заврши дека shimmers во светлина.Многу дебели лажен насоки за ком

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Рачно Направени во САД.Мека Меки Виножито Shag се Тресат и Drape.Faux Снег Празнична Божиќ Грабеж Декорација.

Нашите години дизајн е совршен за reunions, годишнини или родендени.Фолија whirls може да се протегала од 5 инчи

Големина е околу 4 пакување хартија ѕвезда банери, 13 нозе / 4 метри секој, вкупната должина е 52 нозе / 16 ме

Scroll