Ново
6 Парчиња Долги Тропски Цвет Гарланд различно обоени Хартија Ткиво Гарланд Хавајски Цвет Гарланд за Luau Хавајски Тематските Партија Материјали

6 Парчиња Долги Тропски Цвет Гарланд различно обоени Хартија Ткиво Гарланд Хавајски Цвет Гарланд за Luau Хавајски

Достапност: Залиха
DEN 431.76

Светли и живописни бои : овие цвеќиња garlands карактеристики различни бои како виолетова, црвена, жолта, сина, портокалова и повеќе, придружени со зелени лисја, полн со ентузијасти и енергичен, чувствуваат лесно да се направи луѓето да се чувствуваат страст и виталноста на фестивалот.Квалитет на материјалот : направен од квалитетот на хартија и пластични материјали, кои се издржливи и безбедни за употреба, живописни и шарени изглед, пријатен сјај и во боја, само висат на различни места да уживаат во повеќето реални тропски остров шарм, служи долго време.Се вклопува во повеќето случаи : вие не може да се примени ги на Хавајски партија теми, бебето тушеви, базен партија, островот тема партија, Luau партија, тропски партија и така натаму, или на ѕидот, вратата, маса, прозорец и дрво гранки за незаборавен фотографија позадина.Лесен за користење : може да се заврши двата краја од јаже за да се врзуваат прекрасен цвет гарланд на banister или на отворено, може да се закачи на ѕид, дрво, ќе се појави прозорец, во дневната соба и така натаму, додадете екстра боја и романтична смисла за вашиот секојдневен живот.Она што ќе добиете : ќе добиете 6 парчиња цвеќе garlands, вклучувајќи 4 парчиња 3-метри долги шарени пластични цвеќиња гарланд и 2 парчиња 3-метри долги шарени хартија цвеќиња гарланд, убаво колокација и доволно количина за да се заврши што голем Хавајски лето партија.Светли и живописни бои : Овие цвеќиња garlands карактеристики различни бои како виолетова, црвена, жолта, сина, портокалова и повеќе, придружени со зелени лисја, полн со ентузијасти и енергичен, чувствуваат лесно да се направи луѓето да се чувствуваат страст и виталноста на фестивалот.Квалитет на материјалот : Направен од квалитетот на хартија и пластични материјали, кои се издржливи и безбедни за употреба, живописни и шарени изглед, пријатен сјај и во боја, само висат на различни места да уживаат во повеќето реални тропски остров шарм, служи долго време.Спецификации : Боја : како на слики прикажани Материјал : хартија, пластика, Големина : прибл. 3 m/9.8 ft Пакетот вклучува : 2 x Хартија цвет garlands 4 x Пластични цвет garlands Забелешка : Ликвидација на ризик, да се чува далеку од мали деца.Ве молиме да се избегне употреба на отворено во врнежлив или windy дена.Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.Бидејќи на осветлување и поставки на екранот, ве молиме имајте на ум не може да биде благо боја разликата помеѓу сликите и вистинскиот производ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Рачно Направени во САД.Мека Меки Виножито Shag се Тресат и Drape.Faux Снег Празнична Божиќ Грабеж Декорација.

Направени со собирање на црвено & бела волна почувствува банери.Пом poms завршница на крајот на секој бане

".Секој модел е внимателно дизајниран да се вклучат различни Божиќ елементи, како што се Божиќ стебла, сн

ПАКУВАЊЕ Еден гарланд вклучува : 15 tassels (14 Инчен Долго Секоја) + Настава + БЕСПЛАТНО String + БЕСПЛАТЕН Кабелс

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Ноќта на вештерките Кукли Држи Парчиња Завеси Безличен Кукли Завеса Декорација Dolls Item Детали : Материја

БОЖИЌ ГАРЛАНД : Одмор Камин Гарланд Гранки со Црвена Бери Велат здраво на светла, празнична, високо квал

На рака направи цртан филм безличен кукла џуџе( исто така познат како Tomte или Gnome) е митска фигура од Скан

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Долготрајни Божиќ виси декорација која може да се повторна употреба на следната година да се спаси орке

【Божиќ Гарланд】 6.5 стапки борови шишарки вештачки гарланд светла со црвена бери и бел, карактеристики 2

Нашите години дизајн е совршен за reunions, годишнини или родендени.Фолија whirls може да се протегала од 5 инчи

ПВЦ материјал, рачно ткаени, безбедно и без мирис.Таа е погодна за декорација на различни стилови на меб

Еколошки ПВЦ борови иглички, сигурно и безбедно за употреба, здрав и без мирис.Ратан прстен дизајн, стил

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Тие се многу разноврсна : Вкупна должина е околу 47""(120cm) / 39.4? ?100cm) / 59?(150cm);со транспарентни бисери на сребр

Scroll