Ново
Убави Пеперутки и Цвеќиња Свадба Бонбони Кутија Бонбони Торба Бебе Туш Свадба Подарок Чоколадо Хартија Подарок Кутија Божиќ, нова Година Нова Година е Ден (Боја : К?

Убави Пеперутки и Цвеќиња Свадба Бонбони Кутија Бонбони Торба Бебе Туш Свадба Подарок Чоколадо Хартија Подарок

Достапност: Залиха
DEN 2390.40

Материјал : картон.Дизајн : Пеперутки и Цвеќиња.Пакување : 20pcs/серија.Големина : L : 11x8.5х5. 5cm S : 9x7x4cm.Забелешка : вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Погоден за сите видови на подарок packaging Can исто така се користи како роденденски подарок торба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Божиќ Топки String Пластични Декоративни Виси Дома Декор Pendant Банер Партија Материјали за Врата, Прозорец �

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Бујна гарланд со светло сина боја металик заврши дека shimmers во светлина.Многу дебели лажен насоки за ком�

Она што може да се добијат : има 4 ролни Божиќ тенка лажен garlands во пакет, доволни количини за задоволување

БОЖИЌ ГАРЛАНД : Одмор Камин Гарланд Гранки со Црвена Бери Велат здраво на светла, празнична, високо квал

Нашите години дизајн е совршен за reunions, годишнини или родендени.Фолија whirls може да се протегала од 5 инчи

Црвено pip бери гарланд : Вештачки бери винова лоза, на шумски плодови е руса и со некои темно црвена боја.�

Хартија Синџири Гарланд ВКЛУЧУВА : 90 хартија синџирот на врски во 3 координирање на шемите и 30 хартија tass

【Божиќ Гарланд】 6.5 стапки борови шишарки вештачки гарланд светла со црвена бери и бел, карактеристики 2

".Секој модел е внимателно дизајниран да се вклучат различни Божиќ елементи, како што се Божиќ стебла, сн

Големина е околу 4 пакување хартија ѕвезда банери, 13 нозе / 4 метри секој, вкупната должина е 52 нозе / 16 ме�

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

ТРАДИЦИОНАЛНАТА ЦРВЕНА И ЗЕЛЕНА ТЕМА : класичен црвенозелена гарланд божиќ тема во комбинација со креа�

Метални Фолии.Совршен за украсување на приколката за парада лебди, како табела здолниште, оркестарот по

Пакет содржи : ќе добиете 1 парче Божиќ string мушка гарланд, со должина од околу 33 стапки, што е доволно долг

Ќе добиете : пакетот содржи 1 парче буци лажен garlands, што е околу 10 m / 32.8 метри во должина, може да се намали

Возрасни Движат Устата Animotion Животинско Смешно Реални Лице Ноќта На Вештерките Лицето Маска 【Соодветн�

2 ПАРЧИЊА Креативни Лак Гарланд Божиќ Украс, Големина : 40 CM(Црвено).Применливи фестивали : Christmas1 Материја�

Долготрајни Божиќ виси декорација која може да се повторна употреба на следната година да се спаси орке

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Убава.Во домот.Реална форма.Висококвалитетни материјали.Светла.Боја : белодвострано лист, беладвостран

Оваа точка е голема вредност!.Вклучува 10 хармоника хартија навивачи во пакет.Пакетот содржи четири 8 инч

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Нашите години дизајн е совршен за reunions, годишнини или родендени.Фолија whirls може да се протегала од 5 инчи

Рачно Направени во САД.Мека Меки Виножито Shag се Тресат и Drape.Faux Снег Празнична Божиќ Грабеж Декорација.�

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Scroll