Ново
KERATIN КОМПЛЕКС од Coppola СТИЛ ТЕРАПИЈА LIFT OFF КОРЕН ПРОШИРУВАЊЕ СТИЛ ГЕЛ 8 МЛ

KERATIN КОМПЛЕКС од Coppola СТИЛ ТЕРАПИЈА LIFT OFF КОРЕН ПРОШИРУВАЊЕ СТИЛ ГЕЛ 8 МЛ

Достапност: Залиха
DEN 2020.80

Каталог||Здравје & убавина||Коса||Стил и производи.Производ Од KERATIN КОМПЛЕКС.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Coppola во , KERATIN КОМПЛЕКС од Coppola за Мажите и Жените posesses мешавина од : препорачливо е за носење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Намалување на појавата на замор на очите, подпухналост и темни кругови.Оваа ладење краставица гел ќе се

Овие Око Гелови Се Веднаш Освежување ПодОко Третмани За Уморни Очи.Го Намалува Подпухналост, Brightens Темн

Smoothen коса и да се стекнат со максимален број frizz контрола со Себастијан Професионални Кротењето Еликсир

Лесен и пренослив, можете да го носат во секое време и насекаде каде погодно.Директно на коренот на влак

Воведување на Работ Fixer Залепени x Saweetie – нашиот најголем hyped и очекувани соработка, но не!Нашите девојка

Шушкабесплатно нема хаос формула.Сериозни држи меморијата.Дава на вашата коса повеќе полиран финиш.Шуш

AC 50 / 60 HZ со Завртување кабелот.За контрола на температурата и 110 Volts.Дигитален LED температура на екранот 39

Тоа е 10 Напивка 10 Чудо Стил Напивка создава крајната мекост за удар сува и воздухот сушени стилови.Една

ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАНТНА ГЕЛ за ОКО Цели темни кругови, око торби, нозете на врана, фини линии, и подпухна

Ќе добиете Пакет од (3) Билни Екстракти Поставите Ми До Max Задржете Коса Гел 6 FL МЛ.На влажностотпор коса г

2 Парчиња 8.4 Унца (248ml).Алкохол И Шушка Слободни,.Обезбедува Егзотични Сјај,.Контроли Рабовите.Smoothes Коса.А

Екстра задржете за сите коса текстури.Поправка, се врати и да го оживее.Одлично за мазнење на рабовите, po

Мирис : Чоколадо Опфатени Цреши (уста поење бонбони во сите негови слава..неверојатниот мирис на Чоколад

❤~[Погласно Коса Прав] : Косата, коренот да го дигате прав ,се применуваат во коренот на сува коса за раз

ATS STYLEMUSE ПОПРАВКА НАВИВАМ КРИМ – ПРАВИ ЧУДА ЗА КАДРАВА И СУПЕР КАДРАВА КОСА.ОБЕЗБЕДУВА СВИЛЕН ВЛАГА, ДЕФ

Лесен за Употреба– Место под око после чистење со предвидени со лажица и се изедначи на.Миризливи – Има

Екстрасилна Контрола За Дефинирани Кадрици.Контролирани Кадрици.Несушење Навивам Гел Со Шеј Путер.Ве О

5унца цевки за освежување на лицето измијте гел од едноставна 100 проценти сапун слободни гел остава кожа

Овој крем веднаш хранети и измазнети ден по ден.Извлечена од daylily и свила дрво поправка и заштита на нив,

L'oréal Студио Линија Сјај за Слободни Влакна Паста обезбедува долготрајни текстура и дефиниран мат ефект

Тоа rejuvenates кожата изглед.Тоа moisturizes и поправки на изгледот на кожата.Тоа ја намалува појавата на флеки и

УНИКАТНА КОМБИНАЦИЈА Карактеристики уникатна комбинација на салон за убавинаквалитет keratin и рузмарин

Оваа секојдневна, лесни гел лицето измијте длабоко чисти вашата кожа со цртеж од нечистотии, шминка ост

СИЛНА ЗАДРЖЕТЕ : Mens Коса Гел со супер тешко способност, да се одржи на косата облик на целиот ден многу до

ГОДИНИ & ДЕЦА : Топло Обуката Haircare на Децата Стил Гел е идеален за сите видови на бебе, дете & деца на косат

АЛАНТОИН се Зголемува мазност на кожата & влага апсорпција помага да се намали појавата на брчки.КОФЕИН

Artec Purehair Пореч Поддршка Liquidgel.Спреј за Гел.Максимална Задржете.Органски Материи Во Растенијата.Без Вешт

Scroll