Ново
Hairplexx Mens Коса Гел - Косата Гел на Супер Тешко со Одржување на Ефектот на целиот Ден - Paraben Слободни,150g / 5.29 унца (2 парчиња како Пакет)

Hairplexx Mens Коса Гел - Косата Гел на Супер Тешко со Одржување на Ефектот на целиот Ден - Paraben Слободни,150g

Достапност: Залиха
DEN 549.12

СИЛНА ЗАДРЖЕТЕ : Mens Коса Гел со супер тешко способност, да се одржи на косата облик на целиот ден многу добро.ПРЕМИУМ СОСТОЈКИ : Органско Коса Гел со безбедно материјал, кој може да се користи на дневна основа.Не Paraben вклучени.БЛЕСНЕ СЈАЈОТ : оваа косата Гел нуди прекрасен Блесне Сјајот на вашата коса форма.РЕ-РАБОТЕН : Вие само треба малку вода на рака, а потоа можете да се ре-стил на косата, формата е многу лесно.НАЈДОБАР ПОДАРОК за Сите Момчиња сакаат Тинејџерски Ученици, Момче пријатели и Татковци.Задржете : Екстремни Задржете Гел.Блесок : Блесок заврши.Држете способност време : цел Ден.Внатрешниот Боја : Транспарентна.Преземе соодветна количина на гел, се применува еднакво меѓу прстите и прстите.Фатете од косата и коренот до секој косата за стил.Се кандидира прстите низ косата за да ви преструктуирање, нема вода е потребно.Ако треба потег, само може да надвор лесно со шампон и вода.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лесно оставајќи го ви со мазна убави нозе за подолго време.* 100% Природни Глина плус Јаглен помага да прид

НАСОКИ : За Африкански Црн Контрола гел апликација, ќе се применуваат гел до саканата области со вашите

Овој крем веднаш хранети и измазнети ден по ден.Извлечена од daylily и свила дрво поправка и заштита на нив,

pomades коса постојан texturizers за нега на коса стил и производи косата термички заштитник спрејови за коса со

ОКО FIRME ГЕЛ ► Око Firme Гел помага на кожата околу очите да се појавуваат се повеќе хидрирани и младешки.Ко

Проф ДР Брант Игли Нема Повеќе Нема Повеќе Багаж Око ДеPuffing Моб Патување Големина.Напредна око решение к

СИТЕДЕН ЗАДРЖЕТЕ Силно, максимално се одржи loc гел восокот нема да се шушка и е лесно да се работи во кос

Мирис : Одиме на Океанот (Стил, чиста, свежа цветни се меша со солено и свежи ноти кои замав низ брегот как

Намалување на појавата на замор на очите, подпухналост и темни кругови.Оваа ладење краставица гел ќе се

Лесна формула голема за да ја обновите кадрици секојдневно без мерење надолу коса.Ревитализира кадрици

Artec Purehair Пореч Поддршка Liquidgel.Спреј за Гел.Максимална Задржете.Органски Материи Во Растенијата.Без Вешт

Мирис : Солени Карамел (Богата и крем карамел, рок сол, и со навестување на чоколадо).Црна Кањонот Миризли

Вредност Пакет 10 XLARGE 38% Премија Carbamide Пероксид Рефил Гел , ОВАА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ИМА 56 Целосен третман цикл

Лесен и пренослив, можете да го носат во секое време и насекаде каде погодно.Директно на коренот на влак

AC 50 / 60 HZ со Завртување кабелот.За контрола на температурата и 110 Volts.Дигитален LED температура на екранот 39

Навивам Гел за Текстура и КонтролаСредноСилно се Одржи.Раздавам една четвртина големина количина врз д

5унца цевки за освежување на лицето измијте гел од едноставна 100 проценти сапун слободни гел остава кожа

Стил гел крем за кадрава коса создава жив кадрици.Навивам крем гел содржи Шеј Путер, навивамsculpting полиме

L'oréal Студио Линија Сјај за Слободни Влакна Паста обезбедува долготрајни текстура и дефиниран мат ефект

Smoothen коса и да се стекнат со максимален број frizz контрола со Себастијан Професионални Кротењето Еликсир

Scroll