Ново
Creme На Природата Argan Масло Максимална Задржете Snot Гел 8.4 Унца (248ml) (2 Парчиња)

Creme На Природата Argan Масло Максимална Задржете Snot Гел 8.4 Унца (248ml) (2 Парчиња)

Достапност: Залиха
DEN 451.20

2 Парчиња - 8.4 Унца (248ml).Алкохол И Шушка Слободни,.Обезбедува Егзотични Сјај,.Контроли Рабовите.Smoothes Коса.Алкохол И Шушка Слободни, Обезбедува Егзотични Сјај, Контроли Рабови, Smoothes Коса, Tames Frizz, Без Сулфати.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАНТНА ГЕЛ за ОКО Цели темни кругови, око торби, нозете на врана, фини линии, и подпухна

Лесна формула голема за да ја обновите кадрици секојдневно без мерење надолу коса.Ревитализира кадрици

Мирис : Чоколадо Опфатени Цреши (уста поење бонбони во сите негови слава..неверојатниот мирис на Чоколад

Лесен за Употреба– Место под око после чистење со предвидени со лажица и се изедначи на.Миризливи – Има

1.Око закрпи се користат во текот на eyelash продолжување на процесот за клиентот удобност.Овие Око закрпи с

Намалување на појавата на замор на очите, подпухналост и темни кругови.Оваа ладење краставица гел ќе се

5унца цевки за освежување на лицето измијте гел од едноставна 100 проценти сапун слободни гел остава кожа

Вредност Пакет 10 XLARGE 38% Премија Carbamide Пероксид Рефил Гел , ОВАА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ИМА 56 Целосен третман цикл

Smoothen коса и да се стекнат со максимален број frizz контрола со Себастијан Професионални Кротењето Еликсир

pomades коса постојан texturizers за нега на коса стил и производи косата термички заштитник спрејови за коса со

Анти Влажност Не Токсични Коса Гел со Силна Фирма Задржете за да го задржи вашето повеќето агресивни фр

ДОКАЖАНО НЕГА на КОСА Африкански Гордост Црна Castor Чудо Екстра Задржете Плетенка, Loc, Кокосово Масло : Дл

ОКО FIRME ГЕЛ ► Око Firme Гел помага на кожата околу очите да се појавуваат се повеќе хидрирани и младешки.Ко

Од витално значење за Нега на Мега Мега Екстремни Spiking Стил Гел 10.58 мл / 300 ml Долготрајни Не Леплива Не Flaki

Стил гел крем за кадрава коса создава жив кадрици.Навивам крем гел содржи Шеј Путер, навивамsculpting полиме

Навлажнувачки и не е мрсна, лесно да се исплакнете го со вода, погоден за сите типови коса.Ова не само што

❤~[Погласно Коса Прав] : Косата, коренот да го дигате прав ,се применуваат во коренот на сува коса за раз

Scroll