Ново
Цена по 60 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 42328 Фокс Hairpin Коса Стап

Цена по 60 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 42328

Достапност: Залиха
DEN 1178.40

Цена по 60 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 42328 Фокс Hairpin Коса Стап.Секоја Големина : Години : 160 x 25мм , 6 19/64" x 1".Објектот Пакет Количина : 60 Парчиња.Овој наод, шарм може да се користи за Изработка на Накит , Накит поправка, и др.Постојат повеќе од 20.000 евра на накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојата продавница, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме.Цена по 60 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 42328 Фокс Hairpin Коса Стап.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Цена по 5 Модни Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење Z1 AN6 Цв

50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

200pcs / вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена боја / Црвен Бакар / Родиум / Бронза Headpins За

18 K ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН : Изработени од месинг 18 K злато позлатен, го прави да изгледа светкавиот и препознатли

Да научат едноставна и возбудливо техники да се направи накит исто како што го гледате во музичките про�

Пакетот Вклучува 650pcs headpins со 3 големини во должина : 3 / 5 инчен (16mm), 4 / 5 инчен (20mm) и 11 / 5 инчи (30мм), дебелинат

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

Sterling Silver 22 Мерач Мулти дизајнот целта Главата Pin Или Око Pin HPSS1042".Метал : Стерлинг Сребро.Се Продаваат Как�

10 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

Еве накит создателот е главен!Овие бронзени тон око иглички се.Совршен за шарм нараквици, приврзоци, обе

Големина : Рамна Глава Игли : Златна, 20mm 30мм 35mm 40mm 50mm, Раководител : 1.4 mm, дебелина : 0.6 mm, Рамна Глава Игли : н�

Име На Производ : Тркалезна Глава Игли;Материјал : Метал.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Pin Големина(Секој од н�

Црна Родиум Шалче 22 Guage Главата Pin Со Гранулирани Совет HPR1033".Метал : Црна Родиум Шалче.Се Продаваат Како :

1 Материјал : Метал Од Не ' Рѓосувачки Челик 2 Пакет вклучувајќи : 100 Pcs 3 Производ големина : 15mm 16mm 18mm 20mm 25мм 3

Сребро Шалче 22 Мерач Главата Pin прекрасно едноставни и корисни главата pin со топка совет HPSF1003".Се Продава

Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, зачувани линкови, внесете синџири и повеќе!.Бесплатен пр

10 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наод

Метал.Боја : 800pcs; Димензии : 24 х 6mm / 0.9" x 0.2"(L*W); Име на Производ : Pin.Бисер Тип : NA; Материјал Тип : NA; Гем Тип : NA.�

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

80pcs Накит Одлуки Шарм D6 VE5 Hairpin Главата Иглички.Сликите се само за повикување само, ве молиме проверете ги

Пакет : 50pcs.Одличен квалитет, може да се користи за долго време.Широка примена : добро за DIY накит одлуки, з

Таписерии изработка, прифатлива цена.Тоа не можеше да биде подобро за biy накит.Погодна за рачно изработе

18 K Злато Шалче 22 Мерач Главата Pin Или Око Pin Со Гранулирани ПрстенHPG1062".Се Продаваат Како : 12 Компјутери По

Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Совршен за купување на подарок.Пакет Димензиј

Scroll