Ново
Пластични USB Безжичен Глушец Совршен Има Овци во Џеб

Пластични USB Безжичен Глушец Совршен Има Овци во Џеб

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Овој случај нуди голема заштита и се издвојува поради многу тенок дизајн.Таквите видови на пластика направена никаква штета на вашето тело.пластични usb безжичен глушец Совршен има Овци Во Џеб.пластични usb безжичен глушец Совршен има Овци Во Pocketcontact преку bluetooth.Дизајн свој стил : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Resulet би направиле за вашиот во 12 часот.3. Ја заврши својата цел на.Откако ќе го добие и треба помош, ве молиме да ни каже.Цел биде предаден во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку

【Наменета за Вашата Секојдневна Работа】На одговорно 3копче и Highdefinition (1200 DPI) едноставен corded глувчето ди

Безжична дизајн, лесно да се носат и да се зачува простор.Лево и точни копчиња се молчи без бучава.Тие се

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【Стабилна Безжична Конекција】 2,4 GHz ултрамали нано приемникот овозможува стабилна безжично поврзувањ�

Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Висок квалитет на графика кои нема да избледи, дупк

2.4 GHz Безжична обезбедува сигурна врска со долги работни растојание до 20м и 250 Hz супер висока брзина стап�

【3 ПРИЛАГОДЛИВИ DPI】 800,1200,1600 DPI, лесно да ги промените курсорот чувствителност во зависност од вашата акт

Тоа е Generice.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Со доволно отвори за сите коп�

Тоа е Generice.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако постои каква било потреба, ве молиме контактирајте �

Безжичен usb оптичко глувче со светла и модни спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп комп�

ЕРГОНОМСКИ TRACKBALL ГЛУВЧЕТО : Со мазна и прецизност trackball, вашиот палец ќе контрола на курсорот, нема потре�

LED БАТЕРИЈА ДВОЕН РЕЖИМ BLUETOOTH ГЛУВЧЕТО(БТ 5.1 + USB2.4 GHz),Можете да се префрлате помеѓу два врска режими.Најно�

Contoured дизајн со елегантни, гланц.Високарезолуција оптичка технологија за непречено и прецизно следење.�

Од Daffodils некогаш популарната спектар на глувци, на WMS500 B ви нуди безжичен контрола над вашата лаптоп или �

Мултикопче за функција им овозможува на корисниците да се движите во рамките и помеѓу апликации со лесн

Scroll