Ново
Имаат Хокеј 5 Abs Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето Само за Девојки да Изберете Дизајн 6-5

Имаат Хокеј 5 Abs Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето Само за Девојки да Изберете Дизајн 6-5

Достапност: Залиха
DEN 376.80

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Пратката може да се направи ништо повеќе од 24 часа.Тоа е тешко pc случај.поинаку компјутер bluetooth глувчето со Хокеј 5. анти-удар usb безжичен глушец Можеме да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Фото дека за прилагодено дизајн треба да биде не помалку од 800*800.2. Во рок од 12 часа, ние ќе ви одговори.3. Платите за вашиот дизајн.Откако ќе го добие и треба помош, ве молиме да ни каже.Сите пратката ќе се организира во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тоа е Generice.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Со доволно отвори за сите коп�

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Ако постои ка�

✔【Светлина Ергономски Дизајн】 Надгради мат површина & уникатен ергономски крива дизајн, стручни не се

Одговара на Apple Магијата Маус 2 (Wireless, Rechargable) со МултиДопир површина На Врвот на Кожата ќе одговара на Ма�

еволутивен НОВИ Зелени производи.Biodegradable и Еколошки.Рачно Резбани Од 100% Природни Бамбус.Уникатен, Елега

Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Висок квалитет на графика кои нема да избледи, дупк

【ДВОЕН РЕЖИМ на ГЛУВЧЕТО(2.4 GHz+BT 5.2)】Еден глушец,две уред,Само за да се префрлате различни прекинувачи,сл

【3 ПРИЛАГОДЛИВИ DPI】 800,1200,1600 DPI, лесно да ги промените курсорот чувствителност во зависност од вашата акт

Сите производи е генерички.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако постои каква било потреба, ве молим

BLUETOOTH 4.0 и 2.4 GHz БЕЗЖИЧНА ДВОЕН РЕЖИМ на КОНЕКЦИЈА : Со двоен режим на конекција,можете да изберете еден на�

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Направени со

Тоа е Generice.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако постои каква било потреба, ве молиме контактирајте �

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку

Безжичен usb оптичко глувче со светла и модни спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп комп�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

Безжична дизајн, лесно да се носат и да се зачува простор.Лево и точни копчиња се молчи без бучава.Тие се

Мултикопче за функција им овозможува на корисниците да се движите во рамките и помеѓу апликации со лесн

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

LED БАТЕРИЈА ДВОЕН РЕЖИМ BLUETOOTH ГЛУВЧЕТО(БТ 5.1 + USB2.4 GHz),Можете да се префрлате помеѓу два врска режими.Најно�

Тоа е Generice.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Ако имате било какви треба, ве

【Молчи Кликнете Noiseless Глувчето】Би сакале да ја вршат својата работа без да се фали звук или вознемирув�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【BLUETOOTH и 2.4 GHz БЕЗЖИЧНА КОНЕКЦИЈА】 : Со двоен режим на конекција, Bluetooth / 2.4 GHz безжична глувчето за да мож�

5 DPI и 6 Копчиња : TECKNET bluetooth глувчето има 3000 / 2000 / 1600 / 1200 / 800 DPI.Шест ефикасна копчиња и пет прилагодливи DPI ни

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку

2.4 GHz Безжична обезбедува сигурна врска со долги работни растојание до 20м и 250 Hz супер висока брзина стап�

Contoured дизајн со елегантни, гланц.Високарезолуција оптичка технологија за непречено и прецизно следење.�

Comaptible модели : за 830 G5 735 G5 PS1713 6037 B0135301 100% Сосема нов и висок квалитет.Ве молиме проверете го Бројот на Моде

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Scroll