Ново
Имаат Хокеј 5 Abs Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето Само за Девојки да Изберете Дизајн 6-3

Имаат Хокеј 5 Abs Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето Само за Девојки да Изберете Дизајн 6-3

Достапност: Залиха
DEN 691.20

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.It 's користи од страна на најновите модни дигитално жешка трансфер печатени технологија.Материјал : Трајни Тешко КОМПЈУТЕР.Една usb безжичен глушец ги Хокеј 5. парична казна компјутер bluetooth глувчето за Цел под прилагодено дизајн : 1. Слик поголеми од 800*800 е потребно за вашиот дизајн.2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Ако дизајн задоволат вашата потреба, место ред.Ве молиме да ни испратите e-mail на ако имате било какви прашања на нашите производи.Пратката е направено во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мултикопче за функција им овозможува на корисниците да се движите во рамките и помеѓу апликации со лесн

Сите производи е генерички.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако постои каква било потреба, ве молим

ДВОЕН РЕЖИМ BLUETOOTH ГЛУВЧЕТО(БТ 5.1 + 2.4 GHz) : Двоен режим на безжичен глушец сфаќа слободни префрлува помеѓу д

еволутивен НОВИ Зелени производи.Biodegradable и Еколошки.Рачно Резбани Од 100% Природни Бамбус.Уникатен, Елега

Број на Ролки : 1 Потекло : CN(Потекло).Тип : 2.4 Ghz Безжична.Сертификација : NONE.Потекло : CN(Потекло) Тип : 2.4 Ghz Бе

ЕРГОНОМСКИ TRACKBALL ГЛУВЧЕТО : Со мазна и прецизност trackball, вашиот палец ќе контрола на курсорот, нема потре�

Глувчето е целосно компатибилен со Windows 7, Прозорци 8, Mac, Windows Vista, Windows XP, Windows 95 / 98, Windows 10, Windows Me, Windows 2000, Linux.�

LED ДИЗАЈН ЛЕД глувчето усвојува 7 видови на кружни и шарени дишење светлосни ефекти.Таа додава повеќе да

Comaptible модели : за 830 G5 735 G5 PS1713 6037 B0135301 100% Сосема нов и висок квалитет.Ве молиме проверете го Бројот на Моде

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

2.4 GHz Безжична обезбедува сигурна врска со долги работни растојание до 20м и 250 Hz супер висока брзина стап�

Намалување на триењето помеѓу глувчето и mousepad предизвикано од движење, се постигне ефектот на одржувањ�

LED БАТЕРИЈА ДВОЕН РЕЖИМ BLUETOOTH ГЛУВЧЕТО(БТ 5.1 + USB2.4 GHz),Можете да се префрлате помеѓу два врска режими.Најно�

【ДВОЕН РЕЖИМ на ГЛУВЧЕТО(2.4 GHz+BT 5.2)】Еден глушец,две уред,Само за да се префрлате различни прекинувачи,сл

Ергономски & Симетрични Дизајн – Nonslip текстура криви страна површини даде удобен зафат за прсти, дури и �

Scroll