Ново
NA SHYPJ Кука Багажник, Трајни Грб и Капа Кука, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Грб Багажник, Погоден за Дневна Соба и Спалната соба Бања (Големина : 73cm)

NA SHYPJ Кука Багажник, Трајни Грб и Капа Кука, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Грб Багажник, Погоден за Дневна Соба

Достапност: Залиха
DEN 10111.68

Ѕид-поставена инсталација, добар квалитет, широк спектар на употреба, силна носивоста, силна стабилност.Гардероба комунални кука не е само современи функционални опција за бања прибор хардвер тела, кујна крпа виси, entryway клупата на мебел грб решетката.Едноставен ѕид закачалка може да направи вашата cloakroom веднаш да стане убава пејзаж.Ексклузивно ѕид виси, едноставен, но не и едноставна.Погодна за спалната соба, дневна соба, кујна и други прилики, може да висат облека, чанти и така натаму.Грбот закачалка со куки обезбедува доволно простор за складирање за бесење на вашиот капути, јакни, шалови, капи и повеќе.Име на производ : Ѕид виси грб rack Product боја : како shown Product големина : како shown Product материјал : цврсти wood Style : Nordic Product карактеристики : добар материјал, таписерии изработка, издржливост Употреба опсег : дневна соба, спална соба, бања, итн.Забелешка : Ова е само полицата и не содржи никакви други производи.Answer : ___________________________ Note : Закачалки треба да се избегне изложување на сонце подолго време во секојдневниот живот, и избришете ги нежно со мека крпа кога паѓа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Гаранција] 1 Година Замена Гаранција Без Дополнителни Трошоци [Карактеристики] Нашите Заврткаво Ранец �

Ѕидот монтирани да ги искористат предностите на неискористениот ѕид простор низ вашиот дом ќе го напра�

ДОМА ENTRYWAY ОРГАНИЗАЦИЈА : совршено решение за организирање на вашите капути, јакни, капи, scarfs, куче leashes, а�

Античкиот Дизајн Овој ретро дрвени грб решетката е рачно изработени со грижа и внимание за да се создад

❤ Крпа рек грб кука е изработен од нерѓосувачки челик ❤Кога го користите облека куки вие не треба да се

Материјал : грб куки направени од цинк легура и на завртката е направен од железо, цврст и издржлив матер

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Ѕидпоставена инсталација, добар квалитет, широк спектар на употреба, силна носивоста, силна стабилност.

[Гаранција] 1 Година Замена Гаранција Без Дополнителни Трошоци [Карактеристики] Нашите Заврткаво Шапка �

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Висок и низок двојно кука дизајн, го зголеми просторот за складирање на вашата бања.силна носивоста и не

Оваа кука здрав, постојат пет куки, Посебно дизајниран за бесење крпа, ткаенина за чистење и нешто со јам

Ковано железо материјал, антикорозија третман, полн материјал, цврстина и нема деформација.Раканаслика

[Гаранција] 1 Година Замена Гаранција Без Дополнителни Трошоци [Карактеристики] Нашите Заврткаво Бања Ѕ�

1 Perfect стилски изгледмали, лесни, уникатен дизајн, стилски сврзување ѕид кука, многу погодна за убава дом�

Дома Господар Хардвер две prongs куките се направени од цинк умре екипа ,бела завршница и долниот раб е тол�

Кука оптоварување : 20 кг.Убаво рачно изработени : Оваа рустикални бамбус Грб Решетката да се монтира на ѕ

【Уникатен Месинг Ѕид Куки】Тоа е модерен и едноставен стил не само што ги исполнува вашите потреби за tid

▲Инсталација метод : ѕид виси ▲Подготвени изграден и подготвен за употреба, нема собрание е потребно, д

Направен од висок квалитет на еколошки смола , здравје водабазирани боја, елегантен квалитети, природни

Грбот рек ѕид е одличен начин да се средиме неуредна облека, клучеви, вреќи лежи на подот, троседот или н�

МултиФункција Кука Слушалки виси на ѕидот за шапка полици, безбол капи, зимски јакни, јакни, шалови, пар�

Совршен за користење во бања, спална соба, плакар, foyer, entryway, оградата виси крпи, грб, капи, чанти, јакни, об

☀️【Материјал 5 x Селски Ѕид Куки со Завртки ☀️【Одличен Дизајн】 Двојно куки дизајн, ви помага да ги за�

Направени од издржлив цинк легура, силна отпорни на корозија и не ' рѓа.силна носивоста и не е лесно да па

Scroll