Ново
Грбот Ги Нордиските Моден Стил Спалната Соба Мебел Грб Рек Облека Ги Куките Дневна Соба Плакарот Шапка Полици Грб Ги Ѕид Кука Унисекс (Боја : Дрво Боја, Големина : 5 К?

Грбот Ги Нордиските Моден Стил Спалната Соба Мебел Грб Рек Облека Ги Куките Дневна Соба Плакарот Шапка Полици

Достапност: Залиха
DEN 5982.48

Висок и низок двојно кука дизајн, го зголеми просторот за складирање на вашата бања.силна носивоста и не е лесно да падне.Совршено ги красат вашата модерна кујна или купатило.Совршен за пижами, јакни, грб, бањарки, бања крпи, пешкири, капи, шалови, копчиња, purses и повеќе.Широк апликација,Совршен кука за кујна, спална соба, бања, дневна соба, подрум, канцеларија и повеќе.На долниот ѕид-монтирани грб решетката е направен од природни бамбус, површината е мазна и транспарентни и лесно да се чисти.Висок и низок двојно кука дизајн, го зголеми просторот за складирање на вашата бања.силна носивоста и не е лесно да падне.Совршено ги красат вашата модерна кујна или купатило.Совршен за пижами, јакни, грб, бањарки, бања крпи, пешкири, капи, шалови, копчиња, purses и повеќе.Широк апликација,Совршен кука за кујна, спална соба, бања, дневна соба, подрум, канцеларија и повеќе.На долниот ѕид-монтирани грб решетката е направен од природни бамбус, површината е мазна и транспарентни и лесно да се чисти.ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ INFORMATIONMaterial : Бамбус,Aluminum3 Куки Вкупната Големина (Приближно) : 30 х 6 х 1.2 см / 11.8" x 2.4" x 0.5" (L*W*H)4 Куки Вкупната Големина (Приближно) : 40 x 6 x 1.2 см / 15.7" x 2.4" x 0.5" (L*W*H)5 Куки Вкупната Големина (Приближно) : 50 x 6 x 1.2 см / 19.7" x 2.4" x 0.5" (L*W*H)Боја : Бамбус Color Weight : 3 куки : 300g4 куки : 400g5 куки : 480g Package Содржина : 1 x 3 Куки Ѕид Hanger1 x 4 Куки Ѕид Hanger1 x 5 Куки Ѕид Hanger Easy инсталација : Тоа може да биде инсталиран брзо според упатствата, И, исто така, има вградени шрафови за стабилност и издржливост.Совршен за бесење капути, јакни, панталони, фустани, здолништа и џемпери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : грб куки направени од цинк легура и на завртката е направен од железо, цврст и издржлив матер

♥Само продаде ѕид закачалки,а не други експонати ♥Дебели фиби бамбус грб кука,трајни и стабилни товаро

★[висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал] : Нашата бања пешкир куките се направени на 304 нерѓо

Издржливи материјали : Овие тешкидолжност двојно вилушка куките се направени од висококвалитет цинк ум

ДОМА ENTRYWAY ОРГАНИЗАЦИЈА : совршено решение за организирање на вашите капути, јакни, капи, scarfs, куче leashes, а�

УБАВО рачно изработени Нашите Селски Ѕид Монтирани Грб Полици се рачно изработени со грижи и внимание �

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 : Овие тешки двојна prong куките се направени од цинк алуминиумски материј

Оваа кука здрав, постојат пет куки, Посебно дизајниран за бесење крпа, ткаенина за чистење и нешто со јам

【Уникатен Месинг Ѕид Куки】Тоа е модерен и едноставен стил не само што ги исполнува вашите потреби за tid

Совршен за користење во бања, спална соба, плакар, foyer, entryway, оградата виси крпи, грб, капи, чанти, јакни, об

Куки не само што може да виси на објекти, но исто така ви помогне да заштедите простор за облека.Тоа е мно

Прилично Ѕид Оркестарот:рачно изработени, со акцент на квалитетот и детали.Уникатен дизајн со Летање п

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.ГРБ КУКА.ШАПКА КУКА.МЕТАЛ�

Направени од издржлив цинк легура, силна отпорни на корозија и не ' рѓа.силна носивоста и не е лесно да па

Грбот рек ѕид е одличен начин да се средиме неуредна облека, клучеви, вреќи лежи на подот, троседот или н�

❤ Крпа рек грб кука е изработен од нерѓосувачки челик ❤Кога го користите облека куки вие не треба да се

Импресиониран со тешки, едноставни и стилски изглед.Совршен за организација и складирање на капути, обл

Избрани железо уметност,цврсти и издржливи.Слика процес,анти ' рѓа и антикорозија.Линиите се мазни,а обл

Одлична seahorse декорација Класичен гроздобер рустикален изглед.Една функционална кука Идеален за бесење

Материјал : Ѕид кука е изработен од тврда пластика, со микрофибер кожа на фронт, кој е лесно да се избрише

Елегантна, едноставен стил на дизајн и употребливост на модерните потреби.Погодна за влез во салата, хо�

Scroll