Ново
VESPER V-Кадифен, Замена на Дел за V-Висока База (52045) Гребење Подлога, 11.2 x 15.2, Орев

VESPER V-Кадифен, Замена на Дел за V-Висока База (52045) Гребење Подлога, 11.2 x 15.2, Орев

Достапност: Залиха
DEN 205.68

Замена на Дел за V-Висока База Орев (52045).Лесно да се замени кога вашата мачка има носи преку оригинални.Замена на делови на располагање им помогне одржите вашиот мебел здрав и да им овозможи да трае долго време.Земја На Потекло : Кина.Vesper мачка мебел е совршен конвергенција на иновативниот дизајн, мачка-пријателски материјали и прецизната изработка.Резултатот е елегантен, но и практичен линија на мачка мебел кој ги задоволува секојдневните активност потребите на fussy felines и естетски вкусови на мачка љубовници.На замена на делови на располагање им помогне одржите вашиот мебел здрав и да им овозможи да трае долго време без замена на целата единица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТАНДАРД САД ФОРМА SCRATCHER : единствена тркалезна форма мачка scratcher подлога го прави тоа не е само лесен за

Повеќе Функции : Оваа мачка нула подлога вклучува 3 делови од картон мачка scratchers, можат самостојно или inte

Мачка Салон Кревет : Оваа Мачка scratcher каучот е совршено место за задоволување на мачките се природни гре�

Изработени од 100% природни ткаени сисал, без било какви хемиски адитиви; материјалот е отпорен на корози�

Оваа мачка гребење одбор може да се постигне удобно radian да направи миленичиња остатокот опуштено, бидеј

* Ретро стил на троседот мачка во кревет, Премија гребење текстури дизајн, Различни допирање искуство го

Ова е чекор гребење мачка одбор, кој може да се задоволат различните потреби на мачки, прекрасен изглед,

Посилна Вискозитет : НА МИМИ заштитник е повеќе леплива од другите антигребење мебел заштитник, цел на м

Зачувај вашиот мебел : задоволување на мачката гребење инстинкт, донесе здрава шепи на вашиот омилен ко�

Материјал : Брановидни Хартија.Карактеристики : Погоден За Здрава Шепа Одржување, Вежба.Големина : 43x21x4cm.

[ Алатка Корист за Мачката Здравје : ] Мачки Треба да се Нула.Мачките нула е природно вроден однесување, т�

Се обучуваат Вашата Мачка Во Ангел : Petslucent мачка нула лента помага да се обучуваат вашата мачка да прест�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SCRATCHER : Lounge & Scratcher 2 во 1 Оваа картонот парче двојки како мачка scratcher и дневна.Ја задовол

Канџи мелење, наменета за мачка канџи, спречување на ноктите од тоа да биде премногу долга и прободе себ�

Материјал : 100% ткаени од природни сисал со цврста памук раб.Големина на секоја мат : 11.8"x 15.7" / 30cm*40cm.Антипр

Картон мешање на палубата гребење мат за вашиот меки мачки пријатели.Доаѓа со spinnable палубата изгледа, ма

DIY Condo за Гребење и се Крие : Уживајте во можност да DIY на нула condo или замокот за вашиот кожен пријател; атр

ПОВЕЌЕ БЕНЕФИЦИИ : Дизајниран да ги задоволи мачки' гребење инстинкт, помагајќи го намалите стресот и да

Scroll