Ново
UPGROW USB C Центар, Тип C Центар Адаптер, MacBook Pro Додатоци со 3 USB 3.0 Порти, 4K@30Hz HDMI,ТФ/SD Читач на картички, USB-C PD Докинг за MacBook Pro 13 15 162017-2020 & MacBook Air 2020/2019/2018

UPGROW USB C Центар, Тип C Центар Адаптер, MacBook Pro Додатоци со 3 USB 3.0 Порти, [email protected] HDMI,ТФ/SD Читач

Достапност: Залиха
DEN 836.16

МУЛТИ-ПОРТА EXPENSION - Ова usb c центар дизајн со 3x USB 3.0, HDMI(4 [email protected]), 87 W Моќ Испорака полнач и SD/ТФ-картичка читателот.Совршен придружник за вашиот Mac Book Air/Pro 2019/2018/2017 и поддржува Google Chrome OS/Windows7/8/10/XP/Линус/Vista систем.УЛТРА 4 K ЕФЕКТ ВИДЕО SYNC - Огледало или го вашиот USB-C лаптоп со екран поток 4 [email protected] HZ видео користејќи HDMI порти.За да уживате во живописни 3 D ефект на видео со висока резолуција од вашиот C порта компјутер да надворешен монитор.ГОЛЕМА БРЗИНА на ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ - тип C адаптер доаѓа со три USB 3.0 порти кои брзина до 5 Gbps.Компактен центар за нови USB-C уред за да се зголеми ефикасноста на работата.И копија важни податоци, тоа трае само неколку секунди за да се заврши читањето на брзина, со SD/ТФ-картичка слот.MAC-СТИЛ на ДИЗАЈН, PLUG & PLAY - Совршен придружник за вашиот Mac Book Pro да се зголеми продуктивноста.Компактен и лесен дизајн адаптер со елегантни површина, неверојатно издржливи.Исклучително компактен дизајн го прави лесно пренослив и да ги зачувува десктоп простор.UPGROW USB C Центар, Тип C Центар Адаптер, Mac Book Pro Додатоци со 3 USB 3.0 Порти, 4 [email protected] Hz HDMI,ТФ/SD Читач на картички, USB-C PD Докинг за Mac Book Pro 13" 15" 16"2017-2020 & Mac Book Air 2020/2019/2018 Овој производ е на податоци продолжување електронски производ, погоден за употреба на Macbook серија со 2 во непосредна близина USB 3.1 тип-c интерфејси, која може да се користи за податоци копирање.Типот-c 3.1 интерфејс поддржува брзо полнење функција на PD 3.0 и високо-брзински пренос на податоци на 40 Gbps.Типот-c 3.0 интерфејс е поврзан со тип-c терминалниот уред за високо-брзински пренос на податоци.USB 3.0 интерфејс е поврзан со 3.0 USB дискот кој може да го читаат и пишуваат податоци за 3.0 USB диск со голема брзина.Тоа е компатибилен со USB2.0. глушец, тастатура и други функции.Постои SD и микро sd читач на картички интерфејс и HDMI поддржува 4 [email protected] HZ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【4 ВО 1 USB C Центар Multiport Адаптер】Macbook адаптер, опремени со USB 3.0 порт и PD пристаниште, за да се исполнат сво�

Тип C USB 3.1 Центар & USB 3.0 Хаб : вклучува екстра USB C адаптер, може да се трансформира USB 3.0 порта во USB 3.1 типc по�

【8Во1 USB C Центар multiport адаптер】 VKUSRA USB C центар вклучува RJ45 1000 Mbps ethernet порта, PD брзо полнење порта, 4k HDMI пор�

Usb Хаб 3.0 : Веднаш се прошири еден 3.0 USB порта во 4 порти да било компатибилен уред.Лесен пристап до сите USB ф

Флексибилни Expansibility : Еден USB 3.0 конекција од некој домаќин КОМПЈУТЕР за оваа клупа обезбедува тројно вид

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Повеќе Портови : Веднаш додадете 1 USB 3.0 порт и 3 USB 2.0 порти да било компатибилни уреди.Се трансформира едн�

најдобрата замена за стариот, скршени центар, посебни и корисен дизајн за кабел организаторот.Лесно да �

Answer : ___________________________ Note : Дизајнирани за пренос на податоци, не е доволно моќ за 3 уреди во исто време.Не мо

3 Портен USB Хаб 3.0, Напојува преку USB 3.0 Центар Ултра Тенок USB Splitter 5 Gbps за Лаптоп, КОМПЈУТЕР , Лаптоп КОМПЈУТ�

【ПАКЕТ】8 x Предната Осовина Топката Имајќи Retainer Кафез 【ДИМЕНЗИЈА】OD : 20.5 mm; ID : 13mm; H : 5.5 мм; Топката Количи

180 Степени Rotatable : Посебни наменета за Microsoft Surface Pro 3 / 4 / 5 / 6, со swiveling USB Конектор дизајн, кои се вклопуваат д

Scroll