Ново
Фризура Фантазија Боја Перики, Сина со Hairuwear

Фризура Фантазија Боја Перики, Сина со Hairuwear

Достапност: Залиха
DEN 2835.60

Косата Носат е горд спонзор на Американското Здружение за Рак.Овие перики се направени достапни преку Американското Здружение за Рак е перика банка програма, која обезбедува бесплатно перики и е отворен за сите ракот на пациентите, без оглед на приход или здравствено осигурување статус.Перики може да се скрие природна коса прашања и удобен.Нема обврска.Можете да се обидете различни стилови.На аглеста намали нуди природен волумен и е направен со Tru2 Life топлина-friendly синтетички влакна така може да додадете некои навивам или бран.На капа лесна конструкција го прави лесно да се носат денот или ноќта.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Бела Сива коса Европската богородица човечка коса парчиња toupee за мажи.Целосна чипка + СТП кожата база во

Материјал : Овој краток афро кадрава перика капа е направен од висок квалитет на висока температура син�

Синтетички топлинаотпор (120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.Должина : 80см(31.5").Оваа haïr з

Големина : една големина одговара на повеќето.Материјал : висока температура жица.Висок квалитет и моде�

Функција : парчиња Коса екстензија се достапни, лесен и лесно да се прикачи, без да предизвика штета на в�

Лесно да се носат.Издржливи 1 / 8" здиплен заварени чипка и scallops пред да се направи природни косата.Косата

Пакет 5 Предмети : easi Volume 14" Човечка Коса Hairpiece од easi Hair, Christy е Перики Q & А Книшка, Argan Луксузни Шампон & клим

❤️ВИСОКА QUAILITY ,МЕТЕЖОТ БЕСПЛАТНО!!! 10a Gade 100% Необработени Богородица Човечка Коса се Намали Од Еден Дона

Нов стил : вилица / ноктот конска опашка.Текстура : Брановидна коса екстензии Висок квалитет, метежот сло

Висок Квалитет на Синтетички Влакна, Висок издувам афро drawstring конска опашка кадрава коса.Тоа е целосен,

Може да се даде како подарок за деца и девојки на роденден, Божиќ, и други манифестации.Можете да изберет

Материјал : 100% Јапонија Висок Квалитет на Синтетички ТоплинаОтпор Влакна, Што се чувствува мека 2 x 3"; 2 х5"

?Тоа се прави на superfine влакна и високитемпература silks, лесно да се стави на и полетување, нема да ја оштета

Синтетички Влакна – Подготвениtowear, предстилизирана и дизајнирани да изгледаат и се чувствуваат како п�

Ние се зад вас и да понудат најдобра услуга : Pls ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни к

Користете го овој невидлив коса подлога да се создаде посигурни, елегантна и убава фризура.Се чини дека

МАТЕРИЈАЛ : Нашата перика е направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна кои се мн

【Лесно да се Носат】Само треба 3 чекори да се применува снимката во косата екстензии 1Отворете го клип, 2

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

Scroll