Ново
24 компјутери Перика Клипови Snap-Чешел Метал Hairpiece Клип Чешел Капи Додатоци за Коса Екстензии Wefts DIY

24 компјутери Перика Клипови Snap-Чешел Метал Hairpiece Клип Чешел Капи Додатоци за Коса Екстензии Wefts DIY

Достапност: Залиха
DEN 2032.80

Ако имате било какви прашања во врска со овој метален перика клипови, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефект, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.Квалитетот метал клипови со гума затка,комфорни и издржливи,да не го оштети скалпот.ИЗДРЖЛИВИ : Matal материјал ветувања не исчезнува и нема деформација за долг рок на употреба.ДИЗАЈН : крајот е елегантен лак дизајн кој нема да наштети на вашиот скалп.Двете страни се издолжени и практично да се шие.МУЛТИ ЦЕЛ : Погоден за лична употреба, бербер и перика продавница.Тоа може да се користи за да се направи перики и поправка перики.Опис : Главен Материјал : Метал.Боја : Црна.Answer : ___________________________ Note : 1 инч=2.45 cm/1cm≈0.393inch ве Молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! 24 Pcs Перика Клипови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакет 5 Предмети : easi Volume 14" Човечка Коса Hairpiece од easi Hair, Christy е Перики Q & А Книшка, Argan Луксузни Шампон & клим

Материјал : 100% Јапонија Висок Квалитет на Синтетички ТоплинаОтпор Влакна, Што се чувствува мека 2 x 3"; 2 х5"

【Valiilo Заврши Околу конска опашка Коса Екстензии】 : Клипот во конска опашка коса екстензии се направени

100% Remy човечки полн cuticle коса што била трета страна тестирани, рачно одбраната, уверение.Затоа што сите ку

Пакет 7 Предмети : easi Crown 18" Човечка Коса Hairpiece од easi Hair, 15 Страница Christy е Перики П совршен за почеток стади

✿Човечка коса на конска опашка : Snoilite заврши околу конска опашка проширување е убаво направен од cuticle не

[Пакет вклучуваат] ќе добиете 4 различни стилови на косата, парчиња да се избере, секогаш може да се најде

Vјамка Пред се, Природен Косата.Издржливи парична Казна моно чипка toupee Hairpieces 100% Евродопир Индија Remy коса

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

Материјал : Овој краток афро кадрава перика капа е направен од висок квалитет на висока температура син

CLIPВО конска опашка ПАРЧЕ Под горниот слој за назад волумен.клипот во конска опашка коса екстензија е на

Едноставен и лесен.Погодна за сите возрасти.Конска опашка стил : коса bag Brand Тип : домашни brand Model : голем brai

【Remy Човечка Коса Гарантира】 Што се користи за најдобар човечка коса, која може да се третира Количина :

Губење на Материјал : 8 A Одделение Перуанскиот Коса.Губење На Текстурата : Перуанскиот Директно Човечка

Ние се зад вас и да понудат најдобра услуга : Pls ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни к

1 Материјал : 100% Јапонски класа отпорни на топлина (120 степен) влакна, совршена интеграција со својата кос

Scroll