Ново
4 Парчиња Неуредна Пунџа Коса Парчиња на Жените Elasticized Лажни Губење на конска опашка Коса Екстензии за Кратка Коса Меки Влакна Пунџа Scrunchies Перика Коса Toppers за Жени, Д

4 Парчиња Неуредна Пунџа Коса Парчиња на Жените Elasticized Лажни Губење на конска опашка Коса Екстензии за

Достапност: Залиха
DEN 239.76

[Пакет вклучуваат] ќе добиете 4 различни стилови на косата, парчиња да се избере, секогаш може да се најде погоден еден.Големината на секоја коса пунџа парче може да се прилагоди.Тоа не е лесно да падне по носи тоа. [Направи да изгледате поубаво] Можете да ги користите овие неуредна коса пунџа за да се врзуваат на вашиот сопствен природен косата ponytails или губење на пунџа.Тоа може да ви помогне да додадете волумен и полнотата на вашата природна коса.Тоа е лесно и удобно да се користи. [Материјал] Нашата коса парчиња се направени од високо квалитетна Синтетички влакна.Дали тоа се гледа или се чувствува, тоа изгледа како вашиот вистински природни влакна.Тоа изгледа и се вклопува во со вашата коса и да одговара на вашиот фустани и шминка. [Лесен за употреба] Вие само треба да се врзуваат на вашата коса пунџа со овој неуредна коса во пунџа пред огледало.Вие не треба да се потроши долго време да се грижи за тоа, можете да добиете интелектуална и елегантна фризура. [Широко се користи]Дали вие сте возрасен или дете, без разлика дали одите на некоја партија или да оди на датум за вечера,нашата коса пунџа може да ви помогне брзо да го заврши елегантен природни фризура.овие стилски коса додатоци се перат, удобно и безбедно, на неуредна коса пунџа може да се применува постојано, нема да им наштети на вашата коса, исто така е погоден за повеќето типови коса, се прошири на вашиот стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Свила База круна база големина : 4.7"х5" / 12 x 13cm.Губење на Материјал : вистинска човечка коса, Коса Текстура

Ние се зад вас и да понудат најдобра услуга : Pls ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни к

Синтетички топлинаотпор (120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.Должина : 80см(31.5").Оваа haïr з

Шарени лакови за коса додатоци : косата клипови сет вклучува 6 парчиња на косата клипови украсени со сим

Бела Сива коса Европската богородица човечка коса парчиња toupee за мажи.Целосна чипка + СТП кожата база во

1.Добар Избор : Клипот во синтетички влакна екстензии се најдобриот избор за зголемување на коса должина

【Природен Изглед】Дали сте уморни од иста фризура секој ден?Тоа е време да се обиде леле гледа и природн

CLIPВО конска опашка ПАРЧЕ Под горниот слој за назад волумен.клипот во конска опашка коса екстензија е на

♥Beautyful Боја : Вкупно 16 парчиња со иста боја во Собата Клипво / Clipза Обоена Коса Екстензија, 1 парче со 1 Кли

Vјамка Пред се, Природен Косата.Издржливи парична Казна моно чипка toupee Hairpieces 100% Евродопир Индија Remy коса

поставен updo за една ноќ!.Можете да изгледа зачудувачки, во ниеден момент од само врзување на вашата коса!

Губење на Материјал : 8 A Одделение Перуанскиот Коса.Губење На Текстурата : Перуанскиот Директно Човечка

МАТЕРИЈАЛ : Нашата перика е направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна кои се мн

Пакет 7 Предмети : easi Crown 18" Човечка Коса Hairpiece од easi Hair, 15 Страница Christy е Перики П совршен за почеток стади

1 Материјал : Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна висока издувам drawstring конска опашка

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

1 Материјал : 100% Јапонски класа отпорни на топлина (120 степен) влакна, совршена интеграција со својата кос

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Вие

【Valiilo Заврши Околу конска опашка Коса Екстензии】 : Клипот во конска опашка коса екстензии се направени

Лесно да се носат.Издржливи 1 / 8" здиплен заварени чипка и scallops пред да се направи природни косата.Косата

Совршен за додавање на волумен и должина.за гламур, мода и елеганција, и во секое прилики.ЗАБАВА : Имаат г

【Лесно да се Носат】Само треба 3 чекори да се применува снимката во косата екстензии 1Отворете го клип, 2

【Коса спецификации】Секоја коса екстензии поставите пакет вклучува : 2 парчиња од 20 инчи долг (4.инчи шир

【Remy Човечка Коса Гарантира】 Што се користи за најдобар човечка коса, која може да се третира Количина :

ClipnНатопена Завршува даде посветеностслободен ombre изглед.Инстант боја, instand волумен, инстант должина, ин

【Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ】 : Избегнувајте физички контакт по мокрење на косата.Откако миење е завршена, ос

Висок Квалитет на Синтетички Влакна, Висок издувам афро drawstring конска опашка кадрава коса.Тоа е целосен,

Материјал : Овој краток афро кадрава перика капа е направен од висок квалитет на висока температура син

Scroll