Ново
Tthxqing Кадрава Пунџа Продолжување Неуредна Пунџа Неуредна Пунџа Парче Коса Кадрава Брановидна Hairpieces Синтетички Scrunchies - Продолжување Парчиња Инстант Updo Крофна Scrunchie

Tthxqing Кадрава Пунџа Продолжување Неуредна Пунџа Неуредна Пунџа Парче Коса Кадрава Брановидна Hairpieces

Достапност: Залиха
DEN 153.84

поставен updo за една ноќ!.Можете да изгледа зачудувачки, во ниеден момент од само врзување на вашата коса!Совршен за додавање на волумен и на вашиот пунџа или конска опашка.Направени на квалитетот влакна кои се вклопува беспрекорно со вашата коса & дава природен изглед.Едноставно се врзуваат на вашата коса во конска опашка или пунџа, а потоа заврши овој коса парче околу вашата коса за убава фризура.Можете да ја прилагодите нејзината стегање & големина од тркалање за повеќе се врти.Се подготвени во секунди!.Тоа е перат & еднократно.Погоден за различни прилики како што се матурска, свадба, плажа, шопинг и др.Креирај свој фризури за еден неврзан, шик, домот или модерен изглед без никаков напор.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Кадрава Пунџа Проширување.Кадрава Пунџа Продолжување Неуредна Пунџа Коса Парче Scrunchie Updo Заврши Коса Extensionsa атмосфера & функционален стил дома,повеќе стилски изглед за на работа сега поставен updo за една ноќ!Со нашите Updo Кадрава Пунџа Продолжување, може да се погледне неверојатен, во ниеден момент од само врзување на вашата коса!Совршен за додавање на волумен и на вашиот пунџа или конска опашка.Направени на квалитетот влакна кои се вклопува беспрекорно со вашата коса & дава природен изглед.Едноставно се врзуваат на вашата коса во конска опашка или пунџа, а потоа заврши овој коса парче околу вашата коса за убава фризура.Можете да ја прилагодите нејзината стегање & големина од тркалање за повеќе се врти.Се подготвени во секунди!Тоа е перат & еднократно.Погоден за различни прилики како што се матурска, свадба, плажа, шопинг и др.Креирај свој фризури за еден неврзан, шик, домот или модерен изглед без никаков напор.Категории : Сите Производи за Нега на Коса & Styling Tags : пунџа, кадрави, продолжување, updo Size : Како што е прикажано во figure Color : како што е прикажано во figure Hair должина : 8cm PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x Кадрава Пунџа Проширување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Свила База круна база големина : 4.7"х5" / 12 x 13cm.Губење на Материјал : вистинска човечка коса, Коса Текстура

【Природен Изглед】Дали сте уморни од иста фризура секој ден?Тоа е време да се обиде леле гледа и природн

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

Материјал : Овој краток афро кадрава перика капа е направен од висок квалитет на висока температура син�

100% Remy човечки полн cuticle коса што била трета страна тестирани, рачно одбраната, уверение.Затоа што сите ку

Пакет 5 Предмети : easi Volume 14" Човечка Коса Hairpiece од easi Hair, Christy е Перики Q & А Книшка, Argan Луксузни Шампон & клим

1.Добар Избор : Клипот во синтетички влакна екстензии се најдобриот избор за зголемување на коса должина

1 Материјал : 100% Јапонски класа отпорни на топлина (120 степен) влакна, совршена интеграција со својата кос

?Тоа се прави на superfine влакна и високитемпература silks, лесно да се стави на и полетување, нема да ја оштета

Висок Квалитет на Синтетички Влакна, Висок издувам афро drawstring конска опашка кадрава коса.Тоа е целосен,

Лесно да се носат.Издржливи 1 / 8" здиплен заварени чипка и scallops пред да се направи природни косата.Косата

Vјамка Пред се, Природен Косата.Издржливи парична Казна моно чипка toupee Hairpieces 100% Евродопир Индија Remy коса

❤️ВИСОКА QUAILITY ,МЕТЕЖОТ БЕСПЛАТНО!!! 10a Gade 100% Необработени Богородица Човечка Коса се Намали Од Еден Дона

【Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ】 : Избегнувајте физички контакт по мокрење на косата.Откако миење е завршена, ос�

Совршен за додавање на волумен и должина.за гламур, мода и елеганција, и во секое прилики.ЗАБАВА : Имаат г

Перика материјал : Нашата перика е здрава и еколошки материјали, висока температура отпорни свила влакн

【Коса спецификации】Секоја коса екстензии поставите пакет вклучува : 2 парчиња од 20 инчи долг (4.инчи шир

Scroll