Ново
Dosarzo Велосипед Бар Лента Зафат Ултра-Тенок 1.2 mm, Патот Велосипед Handlebar Лента со Микрофибер СТП Заврши, Мека Кожа Велосипедизам Црна Справи со Обвива

Dosarzo Велосипед Бар Лента Зафат Ултра-Тенок 1.2 mm, Патот Велосипед Handlebar Лента со Микрофибер СТП Заврши,

Достапност: Залиха
DEN 575.76

[ Ултра-тенок 1.2 mm ]- Dosarzo Велосипед Handlebar Лента Големина е 200*3*0.12 cm.Користете 3 M лепак, подобро да се поправи положбата на патот велосипед handlebar лента. [ Лесно да се Чисти ] -Бар Лента нечистотијата може да се избриша надвор со влажна крпа лесно , погодно за дневни велосипед handlebar лента за чистење. [ Дише и Апсорпција на Вода ] -H10 велосипед бар лента направени на абсорбента и Мек Материјал, Перфорирани на дизајнот да се задржи добрата breathability и апсорпција на вода, да ги Задржи на патот велосипед handlebar лента сува. [ Удобно и Шок Апсорбирање ] -Дизајниран за удобност и перформанси, може да се ублажи шокот од патот ефикасно, како и да ги минимизира рака замор на Вози. [ Удобно СТП Кожа Лента ] -Микрофибер кожа површина, удобно на допир, додаде удобност за време на долго велосипед вози додека му исклучителни зафат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОДГОВАРА на СИТЕ КАПКА БАР HANDLEBARS – На Контрола на Крстарење Навистина Долго Велосипед Handlebar Лента за ка

Scroll