Ново
4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со денот на Благодарноста Тиква Patch за Фиока ,Кабинет

4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со денот на Благодарноста Тиква Patch

Достапност: Залиха
DEN 451.20

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во. 4-парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површината стакло материјал, кристално јасно, многу убава.Бесплатни Прилагодување Услуга : Најдете вашиот омилен модел и да го испрати до нас ,да се создаде уникатен Костим за капење за вас и нашата услуга е секогаш слободни.Инсталацијата е едноставна, можете да ги користите веднаш по приемот на стоката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

Материјал : Направени од не 'рѓосувачки челик, со добар анти' рѓа перформанси, супериорен антикорозија.С�

Сатенски Никел Вратата Handleset одговара станбени вратата predrilled, 51 / 2"(139mm) Дупка до дупка, ве Молиме да се из�

Пред Влегувањето се Справи со Поставување на Што одговара 1 3 / 8 инчи 1 3 / 4 инчи дебела врати.Компатибилен

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

2 точка систем на заклучување.Ги исполнува ANSI НА 156.2 Одделение II заклучување стандарди.Weslock 5Пински цилин

Поле НА ПРИМЕНА:погоден за врати со дебелина од 13 / 8 инчи за 2 инчи (35 мм и 50 мм.).Исклучителна кодот за јад

Внатрешни рачката на вратата е реверзибилна, може да се отвора вратата на лево или десно.Дизајниран за д

Влезната врата се справи со поставување солидна екипа цинк изградба.Ентериер вклучени.Богата Полиран (�

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

Надградба на вашиот deadbolt со Осигура Заклучување и да уживате во удобноста на отклучување и заклучување

【Заклучување на вратата се справи со】 Светла златна изглед, убава и практична, погоден за внатрешни ра�

ВКЛУЧУВА : Сатен Хром финиш Сребро x1 се Повлече Справи, и Бонус x2 1024 11 / 2 инчен нерѓосувачки челик Philips гла

Влезната врата се справи со поставување солидна екипа цинк изградба.Ентериер вклучени.Богата Црна завр

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

Лесна инсталација со Филипс главата шрафцигер.Целосно е реверзибилна лост; може да биде инсталиран на д

[Инсталација спецификации] : Има 4 рачката на вратата се справи опфаќа во пакет 6.11.962.44 во / 15.556.2 см, ве моли

Многу Висок Квалитет цврсти месинг се справи со сет со издржливи завршница.За врати имаат 315 / 16" распоре

✅ Оваа внатрешни работи модел е направен од Цврст Месинг ✅ Оваа Врата се Справи со се добива како Пар ✅

ДВОЈНА ВРАТА се СПРАВИ со СЕТ : Оваа врата се справи и deadbolt е дизајниран за Двојно Вратата, еден е внесено

Квалитет 1.2 mm дебелината на Ѕидот, со висока издржливост одделение304 од не 'рѓосувачки челик се Справи со

Двојна Врата хардвер комплет вклучува внесени handleset и кукла се справи, Само за Двојно Врата ИЛИ Неактивн

✨ Здрав & Издржливи Оваа врата се справи со е направен ofheavy должност 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа дава �

Екструдиран алуминиум внатре се повлече со дрво жито функција лента.Екструдиран алуминиум флеш надвор

Scroll