Ново
Сон За Мене Анти-Изгубени Зглоб Врска со Lock & внесете Розова, Креветчето, 0.4 lbs

Сон За Мене Анти-Изгубени Зглоб Врска со Lock & внесете Розова, Креветчето, 0.4 lbs

Достапност: Залиха
DEN 127.68

Заоблени Лепенка, силна ЛЕПЛИВОСТА. 360 степени rotatable метал тока за лесно маневрирање.Направени со дише и мека плетени Ткаенини.Копче за заклучување дизајн : заклучување е во прилог на детето Wristband за дополнителна безбедност.Клучот е од страна на возрасни Wristband.Се протега на 2.1 M.Забави мама, ајде да се стави нашата чизми и да одат надвор на прошетка, ајде да започне во купови на лисјата, и насмевка и да се смееме и да се игра!Да!!Сон За Мене Направи сето тоа е можно со нашите анти-изгубени зглоб линк кој доаѓа со безбедносен механизам за заклучување, давајќи им на вашите деца независноста на одење на нивните сопствени, а вие може да седат во еден парк ужива книга или преземање на оние брзи патувања на супер пазар или да трговскиот центар.Сите што треба да направите е да се Поврзете на wristbands на вашиот и детето раце соодветно.За дополнителна безбедност, ние се вклучени заклучување на тока дека затвора околу вашиот малку на еден зглоб бенд, и се става клуч за заклучување и отклучување на тоа, од страна на вашиот зглоб бенд.Сонот На Мене анти-изгубени зглоб линк може да се прошири до 2.1 метри и ја врвката за околу рака обемот на вашето дете страна може да се прилагоди до 6 ИНЧИ.На поврзување на јаже е добро изработени од нерѓосувачки челик и се обвиткани со високо квалитетни пластични што го прави доста издржливи производ.Не само тоа, врвка за околу ремени се поврзани со метални конектори што можат слободно да ротираат 360 степени, така што не грижете се за тоа добивање испреплетени.Тоа не може да се користи како одење обука опрема.Се препорачува за возраст од 2 и погоре.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【360° главата заштита】Ова бебе заштитна капа има уво заштита и 360° заштита на главата 【Удобно и дише】На

Ме следат 2 во Ранец Безбедност Подигнат е одлична за излети и народот.Им дава на децата чувство на незав

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Девојки Ранец 3 во 1 : Еднорог Ранец + Ручек торба + Молив случај, мека полиестер материјал, мазна патент, п

За Безбедноста на Децата : Нашата анти изгубени зглоб линк е она што тоа беше именуван тоа е создаден за

Материјал : Дише Памучна Крпа + 301 Челик Жица.Применливи Опсег : Одат надвор на прошетка, патување, намирн

Надгради Магнетни го Отклучите Дизајн : Нашите деца зглоб поводник усвојува надгради магнетни го отклу

СТП + Полиестер + челична жица 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 : На wristband со мека крпа, удобно и дише; интегрирани

МИР НА УМОТ На hölm за безбедност на децата wristband ќе ви даде мир на умот со одржување години блиску додека

❤【BACKACHE SAVER】 : Бебе одење подигнат специјално дизајнирани за мама да им помогне на бебето на прошетка ле

1 Најдобри функција и вредност : Бебе рака, дише 3 D мрежа, мултифункционални комбинација, единствена поло

BPA free, Phthalate слободни, Олово и Кадмиум слободни, Хемиски материјали и физички тест помина.Безбедна за ваш

Sozzy Децата Антиизгубени Лента Бебе сигурносно јаже Девојки И Момчиња, Деца Деца Зглоб Бенд Безбедно.Мат

Еластична челичното јаже дизајн, добар квалитет ,издржлив, лесен да се водат.Soft & Прилагодливи, нема да м

[РАНЕЦ МАТЕРИЈАЛ] : Училиште кеси со 100% полиестер влакна супериорен twill ткаенина, супер абење отпор, нула

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

♥ Имајте години блиски, тоа му дава години независност, но ги држи безбеден во исто време...

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Оваа анти изгубени подигнат прави деца поблиску до вас во преполната место, олеснува вашиот грижи кога

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Погоден За излегување за Да се Осигура Безбедноста 】Обезбеди на вашето дете сигурност при патувањето

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Без електрична енергија, без електромагнетна радијација, посебно дизајниран за деца над 1 година стара.

Мир На Умот:На безбедноста на децата wristband ќе ви даде мир на умот со одржување години блиску додека сеуш

Ултрасветлина : жив и шарени тридимензионални еднорог мини ранец, големина 7.8 во*3.9 во*9.8 во (должина*шири

Scroll