Ново
3 во 1 Дете Подигнат Leashes + Анти Изгубени Зглоб Линк, Одење Wristband Безбедност Ранец за Години, Дете Анти Изгубени Поводник Симпатична Бебе Асистент Рака Појас за Деца Д?

3 во 1 Дете Подигнат Leashes + Анти Изгубени Зглоб Линк, Одење Wristband Безбедност Ранец за Години, Дете Анти

Достапност: Залиха
DEN 407.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Трајни и Удобно Деца Поводник】по мерка На Детето деца темперамент се направени од Дише Полиестер темперамент и издржливи најлон јаже.Врвка за околу врската е направен од нерѓосувачки челик жица и здрав СТП материјал кој е безбеден и тешко да се отсечени.Ултра-меки сунѓерот соочи wristband може добро заштита на зглобовите од гребење и потење. 【Деца Поводник со Розова Ангел Дизајн】На безбедноста на Децата подигнат со розова ангел дизајн е на детето омилен стил, што го прави детето погледнете повеќе жива и симпатична.Рамо ремени и тока рака слободно се прилагодливи за да ги собере сите деца.На 360° вртливата заеднички дава деца целосна слобода во рамките на опсегот на поводник темперамент, дозволете им на децата да научат да одат самостојно. 【Гаранција за безбедноста на】На безбедноста на децата темперамент, може да бидете сигурни дека вашите деца се слободни да се движат наоколу во вашиот поглед.Дури и во преполната места, тоа секогаш може да се обезбеди безбедност на децата и спречување на нив од добивање на изгубени или паѓа.Не само што им овозможуваат на децата да ги истражуваат светот слободно, но, исто така, се ослободи вашиот рамо со оружје и да се намали вашиот страв и вознемиреност.Идеална мајка помошник. 【Монтажни и Прилагодливи Ранец Поводник】Оваа анти-изгуби се Подигнат Leashes може да се монтажни и лесно прилагодливи, погоден за децата од 1 до 5 години.Тоа е лесно да се носат и се носат, безбедноста тока и ремени се одржи совршена позиционирање за да се Задржи деца удобно, идеален за аеродроми, паркови, музеи или други преполн места. 【3 Различни Употреба】① Деца носат подигнат спроведен со јаже предводена од страна на возрасни. ② Деца носат подигнат спроведен со врвка за околу линк предводена од возрасни и чија рака носат wristband.③ Wristband и се носи на родител и дете на раце.Без разлика кој е многу лесен за употреба и безбедно!.Боја : Розова.Јаже Должина : 50 инчи.Врвка за околу Линк Должина : 19-50 инч.Градите Околност : 5.5-12.5 инч.Прилагодливи рамо ремени : 7.5-10 инчи.Возраст Препорачува : 1-5 години деца на возраст под тежината на 45 килограми.Материјал : Мека памучна темперамент и поводник сунѓерот соочи wristband,челик жица намалување на синџир.Queenii дете поводник е наменета за деца, тоа е, тоа може да се спречи загуба и да се обезбеди децата со соодветни слободен простор.Нека родители остатокот увери и прават деца среќни.Ранец поводник за години,симпатична ангел крилја дизајн, светли бои, светлина и дише удобност.Децата поводник Користење на високо дише материјал, тоа е многу удобен за носење и не ќе се зголеми товарот на babys рамената.Бебето поводник Detachables рамената.Бебето поводник Монтажни& Прилагодливи-3 во 1 мулти-функција, Погоден за преполн прилики.Прашање 1;Е ова исто така ранец?.Одговор 1;Не ранец, тоа е само една пеперутка!Доаѓа со рака бендови и вистински поводник дел.Прашање 2;Е тоа мие?.Одговор 2;Да,ова дете поводник се перат.Прашање 3;Се ремени прилагодливи?.Одговорот 3;Да, може да се приспособат како што е потребно.Прашање 4;Како вие ја користите зглоб линк?.Одговор 4;Ти само заврши околу вашиот зглоб,само како нормален поводник.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мир На Умот:На безбедноста на децата wristband ќе ви даде мир на умот со одржување години блиску додека сеуш

Без електрична енергија, без електромагнетна радијација, посебно дизајниран за деца над 1 година стара.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Дише Памучна Крпа + 301 Челик Жица.Применливи Опсег : Одат надвор на прошетка, патување, намирн

Девојки Ранец 3 во 1 : Еднорог Ранец + Ручек торба + Молив случај, мека полиестер материјал, мазна патент, п

Еластична челичното јаже дизајн, добар квалитет ,издржлив, лесен да се водат.Soft & Прилагодливи, нема да м

♥ Имајте години блиски, тоа му дава години независност, но ги држи безбеден во исто време ♥ 3 Различни до

МИР НА УМОТ На hölm за безбедност на децата wristband ќе ви даде мир на умот со одржување години блиску додека

【Погоден За излегување за Да се Осигура Безбедноста 】Обезбеди на вашето дете сигурност при патувањето

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

[РАНЕЦ МАТЕРИЈАЛ] : Училиште кеси со 100% полиестер влакна супериорен twill ткаенина, супер абење отпор, нула

Sozzy Децата Антиизгубени Лента Бебе сигурносно јаже Девојки И Момчиња, Деца Деца Зглоб Бенд Безбедно.Мат

Ме следат 2 во Ранец Безбедност Подигнат е одлична за излети и народот.Им дава на децата чувство на незав

1 Најдобри функција и вредност : Бебе рака, дише 3 D мрежа, мултифункционални комбинација, единствена поло

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

❤【BACKACHE SAVER】 : Бебе одење подигнат специјално дизајнирани за мама да им помогне на бебето на прошетка ле

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

За Безбедноста на Децата : Нашата анти изгубени зглоб линк е она што тоа беше именуван тоа е создаден за

Оваа анти изгубени подигнат прави деца поблиску до вас во преполната место, олеснува вашиот грижи кога

BPA free, Phthalate слободни, Олово и Кадмиум слободни, Хемиски материјали и физички тест помина.Безбедна за ваш

Надгради Магнетни го Отклучите Дизајн : Нашите деца зглоб поводник усвојува надгради магнетни го отклу

Ултрасветлина : жив и шарени тридимензионални еднорог мини ранец, големина 7.8 во*3.9 во*9.8 во (должина*шири

Scroll