Ново
12 Пакет Бела Хартија Фенер Светилка Нијанси, 8 x 8 x 7 од страна на SciencePurchase

12 Пакет Бела Хартија Фенер Светилка Нијанси, 8 x 8 x 7 од страна на SciencePurchase

Достапност: Залиха
DEN 383.76

8 Инчен Дијаметар.Пакет од 12 фенери.Боја : Бела.Лесно да се Инсталира.Нијанси само (електрични мозок и светилки не се вклучени).Украсете го вашиот посебен ден со нашите хартија фенери!одлична декорација за свадба, партиите или дома.Се користи како светилка сенка, омекнува осветлување на смирување сјај.Многу лесен за инсталација и што доаѓаат со инструкции.Достапни во различни бои и големини.Секоја цел е за 12 фенер нијанси.Дијаметар : 8 инчен широк.Материјал : оризова хартија со жица за обликување.Проширувач рамка : тоа е дополнителна жичен рамка за да се одржи обликот на фенер.Исто така, има електрична кабелот за Сијалица.Сијалица и кабелот за напојување не се вклучени.Ве молиме имајте во предвид : боите на производи кога се видени на вашиот монитор може да се појават различни отколку на вистински боја на стока.Ние да секој обид да ви даде добра застапеност на достапни бои за секој производ кој се продава, но за жал ние не може да гарантира точно натпревар.Боја многу варијанса од 1 до 2 нијанси се смета дека е нормално.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ФЕНЕР ГОЛЕМИНА】Дијаметар на Japanse Фенери Декорација е 25 см / 10 Инчен, Вкупната Должина е 45см / 18 Инчи.На

Рачно изработени Круг Хартија фенер.Големина : 12" со Дијаметар трговија на Големо број на 24 парчиња.Искл

18pcs Мешани Пакет : Секој комплет доаѓа со 6pcs хартија фенери и 12pcs хартија пом poms, секој комплет доаѓа со 3 б

ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?Секоја цел вклучува три (3) Само Артефакти 12 инчен Божиќ Навиваат Избрани Хартија Фен

Со користење на оваа различни ноќта на вештерките тематските цртан филм модели led светло како убаво дом�

LED Балон Lights (светла) Лесен за инсталирање, ПРЕДВОДЕНА топол извор на светлина, висока светлина, топлина

САМО АРТЕФАКТИ 10" Бели Кинески Јапонски Хартија Фенери (Сет од 5) (СЕТ ОД 5) ВИСИ ХАРТИЈА ФЕНЕРИ Вклучува п

Божиќ Ѕвезда Фенер Lampshades 9 Посочи Шупливи Надвор Ѕвезда Хартија Фенер Таванот Виси Украс Свадба Декорац

Широко Апликации : Кинески хартија фенери се совршени за Partys, свадби, новогодишната ноќ, graduations, годишни

Направени со премиум материјалот, издржливи во употреба Девет посочи ѕвезда облик дизајн, може да се к�

Она што ќе добиете : ќе добиете 5 парчиња 12 инчен црното злато дипломирањето хартија фенери нијанси, дојд

Опцијата CONTENT Хартија фенери поставува доаѓаат со 2 парчиња шарени хартија фенери да се откажам во ваша�

Лесен за Инсталација : Пролетниот Фестивал Светилка со Вшмукување Чаша е лесно да се инсталира и не бара

Scroll