Ново
4K2K/60Hz 2.0 HDMI Кабел Аудио Видео Кабел 32AWG HDMI UHD Кабел за Проектор Xbox TV Кутија Лаптоп и ТВ Екран,Кина,3m

4K2K/60Hz 2.0 HDMI Кабел Аудио Видео Кабел 32AWG HDMI UHD Кабел за Проектор Xbox TV Кутија Лаптоп и ТВ Екран,Кина,3m

Достапност: Залиха
DEN 684.00

Примена : Проектор,Компјутер,ТВ КУТИЈА,Монитор.Пол : Male一Male.Број на модел : 05 SM4. Тип : HDMI Кабли.Оклопна : Комбинација.Конектор A : HDMIOuter Дијаметар : 9mm Application : Проектор,Компјутер,ТВ КУТИЈА,Monitor Gender : Male一Male Model Број : 05 SM4 Type : HDMI Cables Shielding : Combination Feature : HDMI2.0 Packing : Polybag Connector Б : HDMIPackage : Yes Bundle : Пакет 1 Version : HDMI 2.0 a Unit Тип : piece Package Тежина : 0.2 kg (0.44 lb.)Пакет Големина : 10cm x 10cm x 5cm (3.94 во x 3.94 во x 1.97 во).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Преглед : HDMI кабелот е најновите и најдобрите дигитален видео врска на пазарот.На разноврсна кабел е вгр

Компатибилност:Ултра Висока Дефиниција поддршка 8 K@60 Hz,4 K@120 Hz ,UHD BD HDR,со 8 K 7680*4320 резолуција,наназад комп�

HDMI Да HDMI Кабел 10ft За Домашна Канцеларија s порта, која лесно може да се изгубат или дури и на штета на прис

Злато Позлатен Конектори за подобро Видео и Аудио.Dolby аудио и визија компатибилни 4 K и 3 D от HDMI Кабли.Одли

КОМПАТИБИЛНОСТ Ова micro USB на HDMI кабел поддржува Само Samsung Галакси 11PIN или 5ПИНСКИ Уреди, Таблета или други

Ултратенок, флексибилен и лесен, што го прави полесно да се управува од еден типичен HDMI кабел, додека обе

UPC : 841615101139 Тежина : 2 650 кг.Клуб 3 D 15 МИЛИОНИ HDMI 2 0 MM Кабел Вистински 4 K Клубот 3 D HDMI 2.0 4 K60 Hz UHD Red Mere Кабел им ов

【Plug Компатибилен со 2К@144 Hz, 2К@120 Hz, 1080 P@144 Hz и пониски.Поддршка HDR : Со HDR (High Dynamic Range) на, можете да уживате во

Тип на производ : ЕЛЕКТРОНСКИ КАБЕЛ.Пакет димензии : 6.2 cm L x25.7 см W x27.7 см Х кабли мека Ultra Flex јакна штити од �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

КРАЈНАТА 4 K HDMI КАБЕЛ Премиум 2.0 HDMI 19 pin Злато Позлатен Конекторот Овозможува Лесна Видео & Аудио Пренос со

HDMI КАБЕЛ : Поврзете го вашиот 1080p резолуција HDMI уреди во вашиот домашен театар, desktop, или комерцијални ауд

Компатибилен Со : Canon EOS Бунтовнички Т4 / i T4i Т5 / i T5 / јас.Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате до�

БОГАТ : 4 Камера Multiview; Вклучува Сече, се Меша, се Натопи, Избрише, DVE премини; Luma, Линеарна, Chroma, Моделот Теч�

HDMI Машко на Машко Кабел : Поддржува Ethernet, 3 D, 4 K видео и Аудио Врати Канал (ARC).Се поврзува Bluray плеери, Оган Т

Пропусниот опсег : 48 Gbps ги поддржува сите HDMI 2.1 карактеристики.A / V Проводници и Земјата Референца : 0.5% Сре

Пакување од 2 30 метри High Speed HDMI Кабел се поврзува на Bluray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player

Должини 328' 100.00(М).Отстранлив HDMI Приклучоците.Се ПовлечеПреку Капсула 1Година Крамер Гаранција.Слободен

Компатибилност : На Biground HDMI кабли поврзете компјутери, домашна забава, игри, и повеќе уреди на вашиот hd т�

Висока Брзина HDMI2.0 Верзија Кабел со 24 K злато позлатен конектори 1 Pack(Златен).Целосно компатибилен со HDMI 2

Scroll