Ново
Frcolor Кристал Среќна Нова Година Headband Жените Светкавиот Кристал Нова Година Тиара Headband Партија на Косата Додаток

Frcolor Кристал Среќна Нова Година Headband Жените Светкавиот Кристал Нова Година Тиара Headband Партија на

Достапност: Залиха
DEN 189.36

Headband е лесен, удобен и лесен за носење.Го прослават вашиот Нова Година Партија со овој кристал headband.Тоа е совршен прилог на вашиот облека за секоја посебна прилика, одмор или настан!.Исто така, голем како подарок за вашите пријатели и семејството!.Да се издвоите од толпата, кога ќе се носат оваа headband за Нова Година додаток.Овој кристал тиара е дизајниран со Среќна Нова Година писмо за персоналните декорација.Сребро headband со Соодветна големина гарантира неговата применливост кај децата и возрасните, удобен за носење.Кристал круна е голема како костим реквизити за Божиќ и новогодишните Ева партија.Со овие headbands ќе има повеќе забава и возбуда во партијата.Овој кристал тиара е дизајниран со Среќна Нова Година писмо за персоналните декорација.Сребро headband со Соодветна големина гарантира неговата применливост кај децата и возрасните, удобен за носење.Кристал круна е голема како костим реквизити за Божиќ и новогодишните Ева партија.Со овие headbands ќе има повеќе забава и возбуда во партијата.Го прослават вашиот Нова Година Партија со овој кристал headband.Оваа глава бенд е совршен прилог на вашиот облека за секоја посебна прилика, одмор или настан!Тоа е, исто така, голем како подарок за вашето семејство и пријатели !Да се издвоите од толпата, кога ќе се носат оваа headband за Нов Години додаток.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал cómodo : estas bandas para el pelo están hechas един tela suave y elástica.Ancha y elástica, не queda demasiado apretado ni suelto.Transpirable y absorbe ел su

Рачно изработени круна ,одговараат на повеќето главата.Материјал : рачно изработени свила цвеќиња,лент

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Пер

Гроздобер барок црн петок tiaras Боја : злато, кристал(Како на сликата покажува);.Дијаметар : 7.09 инчи(18cm), вис

♥ WOWдостоен : Полн круг дизајн, оваа круна кралица не само што не е совршен избор за партии, но исто така м

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

100% рачно изработени.Материјал : Кристал,легура жица,и лента.Лозата Големина е за:1.57 инчен *13.77 инчен(4

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Пер

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Категорија : Hairpin.Боја : сина, сива, зелена, жолта.Материјал : Ткаенина.Широк страна дел е целосни и има тек

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Карактеристики : Шупливи Круна, Rhinestones Инкрустирани, Принцеза Стил, Коса Додатоци.Прекрасен подарок за м

Полиестер.Производ материјал : висококвалитетен полиестер.Растеглив спортски sweatband, дише и мека.Чувајт

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Л Ериксон САД Вистинска Кожа 1" Headband е едноставно шик акцент парче.Рачно изработени во САД на вистински pe

Произведено во САД.Дизајн свој сопствен везени вратоврска назад спорт headband!.Headband мерки 36" во должина и 2"

Микрофибер ㋡ГОЛЕМ ДИЗАЈНИ раководител бендови ви донесе фантастична искуства, кои секоја различен мо

❤Оваа круни и tiaras се погодни за жени, девојки, невести и деверуша.Оваа булчински круна карактеристики р

Предмет Тип : Headband.Стил : Зајакот Ушите.Материјал : Крпа.Димензии : 12cm(Прилагодливи).Боја : Бела / Сива / Роз

Scroll