Ново
Прочистувач на воздух, ailyfu Негативни Јони, Прочистувач на Воздух со LCD Дисплеј Температурата и Влажноста на воздухот, Filterless, Прочистена од Цигарите, Полен, Прашина, ?

Прочистувач на воздух, ailyfu Негативни Јони, Прочистувач на Воздух со LCD Дисплеј Температурата и Влажноста

Достапност: Залиха
DEN 1439.76

Здрав Воздух Услуги : На негативни јони, прочистувач на воздух до 20 милиони компјутери/cm3 на негативни јони излез брзо може да се прочисти од цигарите, полен, загадувачи, прашина, мирис, и така натаму;.Три Начини Да се Избере, Не Филтер Замена : воздух прочистувач има три режим (full-функција на владата, боја на владата, и sleep mode), па можете да изберете во зависност од вашите потреби и желби.Повеќето Широко се Applicated Прочистувач на Воздух : Вие не може да се стави на воздухот purifiers насекаде во вашиот дом, канцеларија, дневна соба и спалната соба, особено тоа е многу погодна да се стави во автомобил;.Лесен За Користење : Едноставно вклучете го (Забелешка : самиот производ нема батерија, ве молиме бидете сигурни да го поврзете го кабелот за податоци кога се користи) и допир на копчето.Не бучни навивачи или мотори, нема електромагнетна радијација,100% озонската слободни, можете да уживате во свеж воздух и безбедно да падне во сон, е совршен подарок за вашето семејство и пријатели;.Гаранција Воздух Purifiers : Ова Негативни Јони Генератор нуди 180 дена пари назад .Еден притиснете enter за да ја бојата на владата, атмосферата светло е вклучено, и anion икона, температурата и влажноста на воздухот вредности се прикажани нормално.Вториот притиснете enter во режим на спиење, само се прикаже anion икона, така што не е влијае на вас одмор.Трето притиснете enter за да полна функција на владата, anion икона, температурата и влажноста на воздухот вредности се прикаже нормално.Негативните јони се негативно наелектризирани кислородни јони во воздухот.Во медицинската област, негативни јони се признаваат како ефикасно средство за прочистување на воздухот.Медицинските истражувања покажуваат дека негативно наелектризирани честички во воздухот се зголеми на содржина на кислород во крвта, промовирање на човечкиот метаболизам и подобрување на човековиот имунитет.Затоа, негативните јони се нарекуваат "воздух витамини".Топло Pompt : . 1 : ве Молиме не допирајте ослободување глава во случај да биде избоден;. 2 : ве Молиме да не го потопи и не дозволувајте било течност за да внесете производот;. 3 : Негативни јони може да предизвика загадување на честички во воздухот да падне, така да anion штекер е околу нечистотијата која може да се придржуваат до падот, ве молиме четка anion штекер и внатрешни anion ослободување главата редовно со четка!.Постојат два копчето на врвот на прочистувач за сите функции.Најпрвин поврзете го Typc-c кабел,откако ќе слушне "BI" звук, и допир за вклучување/исклучување копче, воздухот purifer begine работи(внесете целосна funtion режим).Тогаш првиот допир на режимот на копчето внесете боја на владата за континуирана употреба.Вториот допрете режим на копчето enter за режимот на мирување.Трето допир за вклучување/исклучување копче за да го исклучите прочистувач.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Вклучува 1 HEPA филтер, 1 карбонски филтер, и 1 префилтер (3 во 1) на HEPA + филтер Поставени, ме�

Гласовна Контрола : Smart WiFi прочистувач на воздухот кој е компатибилен со Apple Home Kit (i OS 13 или подоцна), Apple се

【3Фаза филтрација систем】автомобил прочистувач на воздухот со Вистински HEPA Филтерот може да се отстра

Оригиналниот вода филтер наменета за Прочистувач на Воздухот со Humidification Turonic PH950 Растера свежи, влажен в

Висока Ефикасност Прочистувач на Воздух: Создава силен проток на воздух.Моќен мотор го прави воздухот

☆【Функција】Арома терапија, ублажување на стресот.Го неутрализира статични, намалување на инфекција н

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Многоетапна Филтрација : Ова ALORAIR воздух scrubber има 3фаза филтрација систем.Тој е опремен со MERV10 филтер кој

♥【МИНИ ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ】 : Негативни јони, прочистувач, преносни прочистувач на воздух.Големинат

Ултра Тишина22 d B : Дури и тенок и лесен лаптоп може да се направи бучава, како високо како 3040d B кога dissipating

【висок квалитет】Направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи 【лесно】Лесе�

【Надгради 4Фаза Филтрација Систем】во Споредба со 3фаза филтрација систем на други брендови, Bulex прочис�

7*24 Разговор во Живо Поддршка : СЛОБОДЕН надополни со ЦЕЛОСНА Замена Гаранцијанема потреба да се вратат.�

CADR ОЦЕНКА : Прашина (114) Полен (127) и Чад (108) 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Germ Guardian ви дава уверување и НАС се базира те�

HEPA ФИЛТЕР : ги Отстранува смрдеата + загадување од воздухот.ДОЛГОТРАЈНИ : Леснопромена на филтер за возд�

【Високо Компатибилни】Стабилни перформанси, компатибилен за Храброст двојно цилиндар 2027 мотор модели

Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : Прав, алергени, полен, крзно, пет првут, апарати за смрдеата ПЛУС чад од цигари, wildfires, �

СУМA150 Замена на Филтри : Специјално дизајнирани за Puri Doc СУМ150 прочистувач на воздух, да се задржи на врво

3ВО1 ХИБРИДЕН УРЕД : Тоа е ваш избор на оперативен оваа машина како овлажнител или прочистувач или и двет�

【Прочистувач на воздухот со Вистински HEPA Филтер】3 фаза филтрација систем, предфилтрирање, точно HEPA фил

1 на LEVOIT Прочистувач на Воздух за Дома Спалната соба, H13 Вистински HEPA Филтер за ЕкстраГолема Соба, Воздух�

【Преносни и Елегантен Дизајн】 : Овој пренослив прочистувач на воздухот има компактни димензии со прош�

HEPA Филтрација 99.97% @ 0.3 μ.Сите нерѓосувачки случај.Двебрзина фан мотор (600 / 450 CFM).Ductable, подготвен да се кори�

СТАБИЛЕН И СИГУРЕН : Овој филтер за воздух поставени има добра прашинадоказ перформанси и висока издржл

Со високи Перформанси : вистински HEPA прочистувач на воздухот со свеж воздух во 12 минути.Карактеристики �

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Scroll