Ново
iPick Слика Направена за Ford Raptor 3D Логото на Црна Плоча Овална Бранеа Сребро Палка Алуминиум 2 инчен Забавува Hitch Маска

iPick Слика Направена за Ford Raptor 3D Логото на Црна Плоча Овална Бранеа Сребро Палка Алуминиум 2 инчен Забавува

Достапност: Залиха
DEN 595.20

Објектот карактеристики на 3 D ОЕМ логото на метал faceplate месеци на 3/8" дебела бранеа палка алуминиум hitch капак.Пред големина е 6"x4-1/4" овална форма со beveled работ и 2" x 2" ракав ќе приклучок во повеќето SUV и камион класа 3 забавува hitch. 3 D логото направени од Метал или акрилик.Објектот вклучува две пена дихтунзи за spacer и намалување на rattling.Hitch покрива само.Производството во САД.Доаѓаат со 1-година ограничена гаранција од производителот.Бренд нови службен лиценциран производ направен од i Pick Слика, LLC.Сите права се задржани.Објектот карактеристики на 3 D ОЕМ стил логото на метал faceplate месеци на 3/8" дебела бранеа палка алуминиум hitch капак.Пред големина е 6"x4-1/4" овална форма со beveled работ и 2" x 2" ракав ќе приклучок во повеќето SUV и камион класа 3 забавува hitch. 3 D логото направени од Метал или акрилик.Објектот вклучува две пена дихтунзи за spacer и намалување на rattling.Hitch покрива само.Производството во САД.Доаѓаат со 1-година ограничена гаранција од производителот.Бренд нови службен лиценциран производ направен од i Pick Слика, LLC.Сите права се задржани.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Огледало финиш.Се вклопува во стандардната 2" приемник.Квадратни цевки 6" долго со 3 групи на дупки 1 / 4" де

Прав Обложени Мат Црна Боја.Се вклопува во стандардната 2" приемник.Квадратни цевки 6" долго со 3 групи на

Оваа Приколка Hitch Покрие го Прави Голем дар Да Било Воен Ветеран или Активна Должност Serviceman.Го прави Гол

Тешки Крути Пластични Hitch Покрие Plug!.Прифаќа 2" Hitch Корисници!.Сит се Вклопуваат Само ПРИКЛУЧЕТЕ го во ваш

Се вклопува 2 во Приемникот.Направени од Високо Влијание ABS Пластика за издржливост.Патент Систем на Зак

СОВРШЕН ЗА на ОТВОРЕНО : Одговара на повеќето приколка hitches на автомобили и RVs.Се Вклопува 2" Примачи.ПРЕМ

Предната плоча големина 4x3 инчи.УВ Отпорни, Водоотпорен, Трајни доволно да трае под сите временски услов

УВ ЗАШТИТА Нашите Приколка Јазик Покрие Ефективно го блокира сончевата светлина и се противи интензив

Објектот карактеристики на 3 D ОЕМ логото на метал faceplate месеци на 3 / 8" дебела бранеа палка алуминиум hitch к

СОВРШЕН ЗА на ОТВОРЕНО : Одговара на повеќето приколка hitches на автомобили и RVs.Се Вклопува 2" Примачи.ПРЕМ

Тешки Крути Пластични Hitch Покрие Plug!.Прифаќа 2" Hitch Корисници!.Сит се Вклопуваат Само ПРИКЛУЧЕТЕ го во ваш

Scroll