Ново
Наследството Се Гради Селски Стои Потковица Подигање На Рек - 6 Парови

Наследството Се Гради Селски Стои Потковица Подигање На Рек - 6 Парови

Достапност: Залиха
DEN 5759.76

ОРГАНИЗАТОР - Уморни од откако купови на неусогласеноста на чизми во вашата врата?Оваа говорница складирање организатор е совршен подигање на решетката за пред врата entryways како што чува сите на вашите чизми во уредни пластовидно цел.ИЗДРЖЛИВИ - Направени од вистински леано железо метал horseshoes, нашите подигање полици може да се земе да ја тепа некој бидат поставени во сите високо сообраќај области, вклучувајќи се користи како гаража подигање на рек организаторот.РАЗНОВРСНА - Нашите подигање на решетката е дизајниран да биде сестран за сите видови на различни типови на ракавици.Клиентите имаат дури и се користи како подигање на организаторот за високи чизми.ИНДИВИДУАЛИЗИРА - Како што ние го прават нашите сопствени подигање на решетката, ние може да го прилагодите овие полици за да биде точно она што го сакате од конфигурација, големина и боја.Тоа може да биде самостојна подигање на решетката, 3 ниво подигање на решетката, или дури и црна подигање на решетката.Во потрага за да ги организирате вашите чизми и додадете гроздобер допир да вашиот дом?Ние го добивме вашиот покриени.Еве Наследство Гради, ние сме искусни farriers вешти во правење horseshoes и голем број на други селски производи, вклучувајќи коњ подигање на полици, која е една од нашите најпопуларни производи.Зошто се решат за обичен подигање на полица, кога можете да добиете трајни леано железо farmhouse подигање на решетката, која ќе трае.Додадете ова парче во вашиот дом, тремот, или bunkhouse за автентично "западен" touch.Имаат вашите чизми симне на земјата, исто така, го задржува critters од нив и, исто така, придонесува за лесно чистење.Едноставно да се движи целата багажник, издржам, и поставете ја решетката назад без бореа преку вашиот чизми да се чисти.Ова доаѓа со јасна грб да помогне да се сочуваат од rusting, но сепак може да се јават рѓа во поладно клима.Исто така постои и опција да додадете име или фраза за дополнителни $35. Ова ќе оди на дното бар на подигање на решетката.На пример "ВАШАТА ПОСЛЕДНА ИМЕТО", "СРАЊЕ KICKERS", или "COWGIRL".Ќе има опција да додадете саканото име или фраза пред касата.Материјали : Челик, Метални.Прилагодени објекти не може да бидат вратени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Добри алатки за Конен Спорт или да се користат како ѕид оркестарот.Широк целосна браздата им овозможува

Scroll