Ново
Dajana Енергија од Витално значење Риба Храна Риба Храна 3.4 Fl Мл 100ml 20g

Dajana Енергија од Витално значење Риба Храна Риба Храна 3.4 Fl Мл 100ml 20g

Достапност: Залиха
DEN 1485.60

3.4 Fl Мл Енергија Од Витално Значење Снегулки Риба Храна. 100ml или 20g Енергија од Витално значење Снегулки Риба Храна.Погоден за сите типови на аквариум риба.Алое вера екстракт и L-carnitine им помогне на варењето од decomposing и распаѓање на вишокот на масти.Декларираниот квалитет / Витамини : Протеини : 55 % Масти : 7 % Влажност : 7 % Влакна : 2 % Пепел : 7 % Витамин А : 45000 У I. / kg Витамин Д3 : 1500 У I. / kg Витамин Д : 200 mg / kg Витамин C : 450 mg / kg.Енергија од Витално значење Снегулки Риба Храна 3.4 Fl Мл 100ml или 20g Погоден за сите типови на аквариум риба.Алое вера екстракт и L-carnitine им помогне на варењето од decomposing и распаѓање на вишокот на масти.Декларираниот квалитет / Витамини : Протеини : 55 % Масти : 7 % Влажност : 7 % Влакна : 2 % Пепел : 7 % Витамин А : 45000 У I. / kg Витамин Д3 : 1500 У I. / kg Витамин Д : 200 mg / kg Витамин C : 450 mg / kg.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тропски Снегулки.Без бои и конзерванси.XL Главен храна со 4% инсекти оброк и prebiotic ефект.сера Vipan Природата

✅ СУПЕРИОРЕН PALATABILITY Формулиран со 40% од диви меч prawns, свежи лигњи, spirulina, и голем број на внимателно избра

Сушен морков, hibiscцветни ливчиња и слатки компири.Сите природни.Содржи витамини и минерали.Без вештачки

22 lb кеси, исто така, достапни во нашите ПРЕМИЈА и РАСТ ПЛУС формули.Идеално, година раст и развој на храна

Нашиот најнов издание на Pangea Овошје Микс линија.Направени со 100% сите природни и неГМО состојки.Загарант

Мерки 2.25"L x 1.5"H Лесно да се чисти; може да се користи за сува храна и грицки, како и свежи и зелена храна.Ке

Производителот гаранција може да не се применува.во спортски употреба.за изградба на мускулите.лабаво m

Нов живот спектарот е направен од квалитетни природни состојки.Екстремни боја и подобрување на витално

Професионални храна за месојадни влекачи како што terrapins.Лебдечки двеобоени коекструдиран гранули.Опти

ЗА ОСЕТЛИВИ СИСТЕМИ : Омега Една Рипка Пелети се формулиран специјално за чувствителни рипка дигестивн

Содржи стабилизиран витамин ц.За хранење 3 дена неделно.Ќе не облак вода.Содржи животински протеини и бо

Саламура Ракчиња Коцки е високо протеинска содржина риба храна, Одличен за климатизација одгледувачот

ХРАНЛИВИ ЛЕКУВАЊЕ на : ЗамрзнувањеСушени Krill се одличен високопротеин лекување за сите средни до големи

СУПЕР VEGGIE СТАПЧИЊА СО КАЛЦИУМ,SPIRULINA & ЛУК "РИБА,ПОЛЖАВ & РАКЧИЊА ХРАНА" 1oz Торба да 8oz Торба.БЕЗ ВЕШТАЧКИ БО

Тоне Дното задолжени за хранење телиња Таблета Риба Храна 3.4 Fl Мл 100ml / 50g.За сите тропска риба која живее

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 4 Тропски Делукс Шушка Храна Подобрување на Протеини, Витамин

Направени во САД специјално за s, Macaws и Cockatoos.ЗДРАВА и ВКУСНА.Свежи, здрави, природно птица храна направен

Hikari Пченица Микроб 11lb Медиум.Hikari пченицамикроб е многу хранлив, лесно assimilated, високо сварливи секојднев

Microbe лифт потонувањето на пелети.Лето главен смеса.Преодни храна.Содржи стабилизиран витамин Ц Овој про

Scroll