Ново
Dajana Тоне Дното Таблети Риба Храна Идеален за Сом Видови 3.4 Fl Мл 100ml 50g

Dajana Тоне Дното Таблети Риба Храна Идеален за Сом Видови 3.4 Fl Мл 100ml 50g

Достапност: Залиха
DEN 1953.60

Тоне Дното задолжени за хранење телиња Таблета Риба Храна 3.4 Fl Мл 100ml / 50g.За сите тропска риба која живее на дното на аквариумите како сом и Corydoras .Содржи SPIRULINA.Декларираниот квалитет / Витамини : Протеини : 70 % Масти : 10 % Влажност : 8 % Влакна : 3 % Пепел : 12 % Витамин А : В I / kg Витамин Д3 : U. I. / kg Витамин E : mg / kg Витамин C : mg / kg.Тоне Дното задолжени за хранење телиња Таблета Риба Храна 3.4 Fl Мл 100ml / 50g За сите тропска риба која живее на дното на аквариумите како сом и Corydoras .Содржи SPIRULINA.Декларираниот квалитет / Витамини : Протеини : 70 % Масти : 10 % Влажност : 8 % Влакна : 3 % Пепел : 12 % Витамин А : В I / kg Витамин Д3 : U. I. / kg Витамин E : mg / kg Витамин C : mg / kg.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Работи и во повеќето фидер видови, вклучувајќи Кол е Страшно Tube TM, Силен Mesh TM, и Бујна Bowl TM.Не се за употре

22 lb кеси, исто така, достапни во нашите ПРЕМИЈА и РАСТ ПЛУС формули.Идеално, година раст и развој на храна

Hikari Пченица Микроб 11lb Медиум.Hikari пченицамикроб е многу хранлив, лесно assimilated, високо сварливи секојднев

3.4 вкупно унци ракчиња третира за риба.Направени од највисок квалитет ракчиња достапни.Одлични високоп

✅ФОРМУЛАЦИЈА Нашите Мешавина на Храна е Идеална Мешавина од Замрзнувањекисело Ракчиња & Mealworms , Да се О

Овој производ е лесно да се користи.Овој производ додава голема вредност.Овој производ е произведен во

➤ОДГОВОРНО FARMED ВО КАЛИФОРНИЈА : Нашата телевизија црна војник летаат ларвите се одржливо САД покрена з

Направени во САД специјално за s, Macaws и Cockatoos.ЗДРАВА и ВКУСНА.Свежи, здрави, природно птица храна направен

Microbe лифт потонувањето на пелети.Лето главен смеса.Преодни храна.Содржи стабилизиран витамин Ц Овој про

ПретставникCal Желка Храна Е Формулиран За Да Се Обезбеди Соодветен Раст И Здравјето Преку Обезбедување

Сос е помешан со месо па мачки ќе се лижат и јасно сад.Награда за вашата мачка во ред со оваа крем lickable ле

Видови Специфични За Мешавина Од Сушени Мешано Овошје, СонцеИзлечи Сено, Снегулки Зеленчук, Претходно В

✔️ И вкусни и хранливи пелети да се задржи вашата земја желка среќни и здрави ✔️ Им помогне на вашиот ж

Нов живот спектарот е направен од квалитетни природни состојки.Екстремни боја и подобрување на витално

✅ ГЛАВЕН ХРАНА Штурците се примарен извор на храна за да влекачи и amphibians.Нивната висока исхрана профил

Содржи стабилизиран витамин ц.За хранење 3 дена неделно.Ќе не облак вода.Содржи животински протеини и бо

North Fin Cichlid Формула е професионално развиена за подобрување на здравјето и благосостојбата на вашите риб

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 4 Тропски Делукс Шушка Храна Подобрување на Протеини, Витамин

Природно привлекува риба.Поддржува здрав имунолошки систем.Помага за подобрување на вистински бои во р

1 Сечење Тимотеј Сено.Овој 1 сечење е помек и има повеќе свитливи потекнуваат од она што би се очекувало о

Професионални храна за месојадни влекачи како што terrapins.Лебдечки двеобоени коекструдиран гранули.Опти

Завршат ситецел исхрана за тропски риби.Зајакнати со природни имунолошкиот засилувачи да се промовира

Секој е научно формулиран за да се исполнат на исхраната барањата на водни желки во секој од нивните фаз

10 кг Џамбо Палета риба Храна Сите Риби Високо Протеинска храна Кои и tilapia.За Продажба 40 кг Џамбо Палета Р

ПРЕХРАНБЕНО ЗАВРШИ ХРАНЕЊЕТО CONURE ПТИЦА ХРАНА : формулиран од страна на врвот на птиците ветеринари и пт

Протеиниспакувани мека и влажна бавно тоне пелети за месојадни и omnivoroморски тропски риби.Обезбедува дн

Тропски Снегулки.Без бои и конзерванси.XL Главен храна со 4% инсекти оброк и prebiotic ефект.сера Vipan Природата

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси СИНА МЕРМЕР ГАЛАКСИ Halfmoon Plakat HMPK Машки X377 Јас гарантирам дека вашата

Мерки 2.25"L x 1.5"H Лесно да се чисти; може да се користи за сува храна и грицки, како и свежи и зелена храна.Ке

Пустиник ракови љубов кикирики.Додадете некои различни да пустиник рак диети.Произведено во САД.Пустин

Scroll