Ново
PondScape Замрзнување Овошје Саламура Ракчиња Коцки за Кои и Рипка

PondScape Замрзнување Овошје Саламура Ракчиња Коцки за Кои и Рипка

Достапност: Залиха
DEN 1615.20

Саламура Ракчиња Коцки е високо протеинска содржина риба храна, Одличен за климатизација одгледувачот риба.Фантастични, свежи и идеална исхрана за одгледување на риби и срј.Мала до средна големина Саламура Ракчиња Коцки Без aditives, без хемикалии и без конзерванси.Здрава природна исхрана храна - Погоден за тропска риба, златна рипка, кои, корални морски риби и желка.Pond Scape Замрзнување Овошје Саламура Ракчиња Коцки е високо протеинска содржина риба храна, која може да се храни како дел како главен исхрана, или како закана за повеќето аквариум риба.Многу хранливи риба храна, идеален за хранење на повеќето ладна вода и тропска риба.Може да се падна во целина коцки за риба да nibble на или мелени лесно меѓу прстите.Замрзнување исушени риби храна е одлична алтернатива за хранење во живо храна, без да се грижите за воведување на болести на вашиот аквариум, како со жива храна.Состојки : 100% Саламура Ракчиња Витамин А Витамин Д3 Витамин Е Витамин Ц Гарантира Анализа : Min Сурова Протеин - 50% Мин Сурова Масти - 8% Макс Сурова Волна - 2% Пепел - 23% Забелешка : Имајте на ум Замрзнување Овошје Саламура Ракчиња Коцки се кршливи, не може секогаш да бидат помали парчиња и некои прав.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сушен морков, hibiscцветни ливчиња и слатки компири.Сите природни.Содржи витамини и минерали.Без вештачки

Природно привлекува риба.Поддржува здрав имунолошки систем.Помага за подобрување на вистински бои во р

ПретставникCal Желка Храна Е Формулиран За Да Се Обезбеди Соодветен Раст И Здравјето Преку Обезбедување

➤ОДГОВОРНО FARMED ВО КАЛИФОРНИЈА : Нашата телевизија црна војник летаат ларвите се одржливо САД покрена з

Секој е научно формулиран за да се исполнат на исхраната барањата на водни желки во секој од нивните фаз

✅ СУПЕРИОРЕН PALATABILITY Формулиран со 40% од диви меч prawns, свежи лигњи, spirulina, и голем број на внимателно избра

✔️ И вкусни и хранливи пелети да се задржи вашата земја желка среќни и здрави ✔️ Им помогне на вашиот ж

Супер Меки И Лиснато; Содржи Помалку Матични И Семе Глава Од Втората Сечење.Супер Меки Сено Е Тешко Да се

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 4 Тропски Делукс Шушка Храна Подобрување на Протеини, Витамин

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси СИНА МЕРМЕР ГАЛАКСИ Halfmoon Plakat HMPK Машки X377 Јас гарантирам дека вашата

Премиум gutload за сите фидер инсекти вклучувајќи штурците, dubia, mealworms, superworms, и други.Потребно за оптимална

Дизајнирани да работат ефикасно.Издржливи и долготрајни.Удобен и лесен за употреба.Овој производ е пре

Работи и во повеќето фидер видови, вклучувајќи Кол е Страшно Tube TM, Силен Mesh TM, и Бујна Bowl TM.Не се за употре

СУПЕР VEGGIE СТАПЧИЊА СО КАЛЦИУМ,SPIRULINA & ЛУК "РИБА,ПОЛЖАВ & РАКЧИЊА ХРАНА" 1oz Торба да 8oz Торба.БЕЗ ВЕШТАЧКИ БО

Завршат ситецел исхрана за тропски риби.Зајакнати со природни имунолошкиот засилувачи да се промовира

Сос е помешан со месо па мачки ќе се лижат и јасно сад.Награда за вашата мачка во ред со оваа крем lickable ле

Видови Специфични За Мешавина Од Сушени Мешано Овошје, СонцеИзлечи Сено, Снегулки Зеленчук, Претходно В

Производителот гаранција може да не се применува.во спортски употреба.за изградба на мускулите.лабаво m

2 3 фунти кеси conure и cockatiel храна.Идеален за conures, cockatiels, lovebirds или parrotlets.Гурманските шафран семиња се исхран

Пустиник ракови љубов кикирики.Додадете некои различни да пустиник рак диети.Произведено во САД.Пустин

Тропски Снегулки.Без бои и конзерванси.XL Главен храна со 4% инсекти оброк и prebiotic ефект.сера Vipan Природата

Професионални храна за месојадни влекачи како што terrapins.Лебдечки двеобоени коекструдиран гранули.Опти

Scroll