Ново
Омега 2 Еден Пакет на Замрзнување Кисело Ракчиња, 1.7 оз. Секој

Омега 2 Еден Пакет на Замрзнување Кисело Ракчиња, 1.7 оз. Секој

Достапност: Залиха
DEN 405.12

3.4 вкупно унци ракчиња третира за риба.Направени од највисок квалитет ракчиња достапни.Одлични високо-протеин лекување за сите слатководни и saltwater риба.Како хранливи за вашето домашно милениче риба како живо храна, без ризик од бактерии или паразити.Храна како дел од разновидна исхрана, што треба да вклучува најмалку еден Омега Еден главен храна. 2 пакет.Овие вкусни morsels, богати со протеини и природна боја засилувачи, се одличен избор за поголем месојадни риби.Омега Еден Замрзнување-Кисело Ракчиња се одлични за жаби и желки и да работат како здрава замена за штурците, црви, и други неуредна живо храна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПретставникCal Желка Храна Е Формулиран За Да Се Обезбеди Соодветен Раст И Здравјето Преку Обезбедување

Работи и во повеќето фидер видови, вклучувајќи Кол е Страшно Tube TM, Силен Mesh TM, и Бујна Bowl TM.Не се за употре

ПРЕХРАНБЕНО ЗАВРШИ ХРАНЕЊЕТО CONURE ПТИЦА ХРАНА : формулиран од страна на врвот на птиците ветеринари и пт

Завршат ситецел исхрана за тропски риби.Зајакнати со природни имунолошкиот засилувачи да се промовира

✅ФОРМУЛАЦИЈА Нашите Мешавина на Храна е Идеална Мешавина од Замрзнувањекисело Ракчиња & Mealworms , Да се О

Нашиот најнов издание на Pangea Овошје Микс линија.Направени со 100% сите природни и неГМО состојки.Загарант

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

22 lb кеси, исто така, достапни во нашите ПРЕМИЈА и РАСТ ПЛУС формули.Идеално, година раст и развој на храна

✅ СУПЕРИОРЕН PALATABILITY Формулиран со 40% од диви меч prawns, свежи лигњи, spirulina, и голем број на внимателно избра

Сос е помешан со месо па мачки ќе се лижат и јасно сад.Награда за вашата мачка во ред со оваа крем lickable ле

Сушен морков, hibiscцветни ливчиња и слатки компири.Сите природни.Содржи витамини и минерали.Без вештачки

North Fin Cichlid Формула е професионално развиена за подобрување на здравјето и благосостојбата на вашите риб

Висок квалитет, ултра вкусен риба храна.Ефективна бојаподобрување формула која го носи најдоброто во т

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси СИНА МЕРМЕР ГАЛАКСИ Halfmoon Plakat HMPK Машки X377 Јас гарантирам дека вашата

Содржи стабилизиран витамин ц.За хранење 3 дена неделно.Ќе не облак вода.Содржи животински протеини и бо

✅ ГЛАВЕН ХРАНА Штурците се примарен извор на храна за да влекачи и amphibians.Нивната висока исхрана профил

Scroll