Ново
WSJMJ Милениче Обука Мат, Куче Храни Мат Snuffle Перница Обука Хранење Стрес Ослободување Подлога, Природни Хранењето Вештини за Мачки, Кучиња, Стрес Олеснување,Сина

WSJMJ Милениче Обука Мат, Куче Храни Мат Snuffle Перница Обука Хранење Стрес Ослободување Подлога, Природни

Достапност: Залиха
DEN 1502.40

ЗДРАВА БАВНО ФИДЕР - Со 4 слој од портокал ливчиња и мулти-слој зелено стакло за да се скрие куче храна, ова snuffle мат им овозможува на вашиот кучиња да јадете здрава брзина за да се спречи гушење, наместо на свиреп голтка, и тие никогаш нема да е здодевно да се најде храна со овој бавно фидер мат.СТИМУЛИРА NATUAL ХРАНЕЊЕТО ИНСТИНКТ - Симулираат кучиња' моќно чувство за мирис за да се најде третира скриени во мат, се вози на нивните природни хранењето инстинкт и да ги задржат noses работи од имитирајќи лов за храна во природата.КВАЛИТЕТОТ ПОЛАРНИТЕ РУНО - Направени форма на квалитетот на поларните руно материјал, издржлив, мека, не-токсични и солза-отпорни, побезбедно за пет бавното хранење игри.Ливчиња и трева се цврсто пораби на мат и сакајте се растргнат од надвор лесно потоа да предизвикаат ризик од asphyxia.АНТИ-ЛИЗГА и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Анти-пропадна дното за ефикасно спречување на мат од лизгање додека истражување.Квалитетот мека поларните руно материјал, поддршка машина за миење и рака мие, многу едноставен за чистење по употребата.ТРОШАТ ЕНЕРГИЈА и НАМАЛУВАЊЕ на ПРИТИСОК - Студии покажаа дека душкаат за десет минути е еквивалентно да се работи за еден час, што може да се консумираат кучиња енергија и да се ослободат нивните стрес, подобрување на самодовербата и да се намали агитација, придонесе за физичко и ментално здравје.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Quality поларните руно ткаенина, мека и безбедно за домашно милениче да се use4 слој од портокал ливчиња и мулти-слој зелено стакло за да се скрие куче food Stimulate куче е природен хранењето инстинкти и корисно да се забави feeder Consume куче енергија, намалување на стресот и да се промовира само-confidence Anti-пропадна дното за да се спречи slipping Easy да се исчисти, поддршка машина за миење и рака wash Specification : Предмет Тип : Пет Хранење Mat Material : Поларните Fleece Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Хранење Мат.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Pet Feeding Mat
Material:
Polar Fleece
Note:
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
Package Includes:
1 x Pet Feeding Mat :

Поврзани производи

БЕЗБЕДНИ И НЕТОКСИЧНИ храна за Миленичиња мат направени од човечкиодделение силиконски, овој мат е BPAfre

Направени од храна одделение суровина силика гел, материјалот е мек и силни и отпорни да гризе, што хран�

Единствена куче обука мат кој им овозможува на вашето куче да ги најдете грицки или мали играчки скриен�

Мерења : 18 инчи широка x 12 инчи долго и 5mm дебелина.Лесен за употреба Не се Лизга гумени поддршка.Се вклоп�

24 x 15 Инчи.Целосно Машина Перат и Фен Безбедно.Значи да се добие валкани!.Земја на Потекло : сад.Декоратив�

Издржливи и Безбедни Материјал : Направен од силикон материјал, кој е нетоксични, безопасни и издржливи

Три големини се достапни : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm).Единствена еден двострано печатење ш�

СОКРИВАЊЕ : Тоа можат да го сокријат на храна и развој на домашно милениче мирис способност и остварувањ

Екопријателски чувствува крпа.Куче јаде чувствува крпа, исто така може да се исклучи.Тоа нема да предиз�

【Душкаат Обука】истражувањето покажува дека душкаат за 10 минути е еднаква на еден час трчање.Секое жив�

Мерења : 18 инчи широка x 12 инчи долго и 5mm дебелина.Лесен за употреба Не се Лизга гумени поддршка.Се вклоп�

Направен од висок квалитет на перат ткаенина, безбедноста и innocuity, носатотпор и гризе.Скријте ја третира

24 x 15 Инчи.Целосно Машина Перат и Фен Безбедно.Значи да се добие валкани!.Земја на Потекло : сад.Декоратив�

УРЕДНИ Смислено дизајниран со покрена стабилна гребени и цврста надворешниот раб, кои не го компресира

❤ БОГАТА ИСХРАНА на ИГРАТАда го Сокриете вашето куче е храна или играчки во богатиот и неуредна трева Nos

Уникатен дизајн, еколошки и хранаодделение материјали, користење на Cosyearn милениче хранење мат, не тврдо

Три големини се достапни : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm).Единствена еден двострано печатење ш�

Оваа ecofriendly куче snuffle мат е направен со чувствува ткаенина, издржлив, безбеден и нетоксични.Тоа е значите

Оваа душкаат подлога е добар поминување на времето алатка за оние кои се активни кучиња.Енергијата потр

【Душкаат Обука】истражувањето покажува дека душкаат за 10 минути е еднаква на еден час трчање.Секое жив�

【ЕкоПријателски】Оваа ecofriendly куче snuffle мат е направен од чувствува ткаенина, кој е издржлив, безбеден и �

Водоотпорен дизајн : На силиконски мат е 100% водоотпорни за заштита на подот од храна и вода пенетрација.�

Димензии (должина х ширина) : за 21.5 X 15 инчи / 54 X 38 см, поголем големина да може ефективно да се спречи миле

Трик или лекување : Овој уникатен дизајн snuffle топката ви овозможува се повеќе интерактивни со вас кучиња

ДУШКААТ ОБУКА само сокриете вашето куче е омилена ужинка во аголот на оваа единствена куче snuffle мат.Ист�

Како да го користите : прво, да се скрие храна внатре и водич на кучето да се најде храна Истражување пока

Голема Големина & Преносни : најголемата ширевте дијаметар на нашите душкаат мат е 19.6 инчи, одговара на с

Се ОБУЧУВААТ ВАШЕТО КУЧЕ Е МИРИС ДА ЛОВАТ : Ова куче загатка играчки за големи кучиња ви помага да го под�

Производителот гаранција може да не се применува.Underbowl мат.Да се заштити вашиот подови од остатоци од хр

Scroll