Ново
КАТ Цевки, Природни ЅИРКААТ Цевки - 1/32 OD x .015 ID x 100FT; 3900 PSI

КАТ Цевки, Природни ЅИРКААТ Цевки - 1/32 OD x .015 ID x 100FT; 3900 PSI

Достапност: Залиха
DEN 8112.00

КАТ Цевки, Природни ЅИРКААТ Цевки - 1/32" OD x .015" ID x 100 FT; 3900 PSI.КАТ цевки има сила бара да издржат постојана употреба на HPLC притисок без оток или пука, и не е засегнат од halide соли, висока јачина buffers, или други агресивни мобилни фази што ги кородираат нерѓосувачки челик.На полимер површината ќе не филтрирам метални јони во eluent или екстракт метал-чувствителни на компонентите од примерокот.Сепак имајте на ум дека dichloromethane, THF и DMSO може да предизвика оток во ЅИРКААТ, и концентрирана азотна и sulphuric acid ќе го нападне КАТ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll