Ново
Kaper II СКОПЈЕ-1604-EZN8 Полиран не 'Рѓосувачки Челик Ford Камион Тркала Симулатор Сет (16 x 6 6.5 Гром Круг 8 Повлечи 8 Рака Дупка, Лесно За Притисни за Монтажа)

Kaper II СКОПЈЕ-1604-EZN8 Полиран не 'Рѓосувачки Челик Ford Камион Тркала Симулатор Сет (16 x 6 6.5 Гром Круг

Достапност: Залиха
DEN 5507.52

Kaper II, оригиналниот симулатор, ОЕМ одобрени.Брилијантен сјај.Направена од најдобрите 301 нерѓосувачки челик.Лесно се грижи бесплатно одржување.Сапун и вода е за сите што е потребно за да се одржи брилијантен сјај.Не може да се вклопи во постарите модели.Не се препорачува за 80-тите и 90-тите модел возила.Ford камион тркала симулатор поставите 16" x 6" 6.5" Гром круг 8 повлечи 8 рака дупка.Лесен за Притисни за монтажа.Заврши облекуваат сет вклучува : 2 пред симулатори, 16" x 6", 2 задните симулатори 16" x6 ".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВИСТИНСКА Замена за Ford Дел # F8 UA1130АА (Вклучува ЕДНА hubcap).КОМПАТИБИЛЕН СО И ОДГОВАРА на 19982006 Ford Ван.ПРОФЕСИ

ПРОВЕРИ ПРВО : погледнете 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето

Лесен, безбеден инсталација користење на микроприлагодлив задржување на систем за совршен обичај се вк

Центар Капа Монтажа Алатка.Инсталирајте Центар Капи во Секунди.Место Центар Капа во Монтажа Алатка, се

Kaper II, оригиналниот симулатор, ОЕМ одобрени.Брилијантен сјај.Направена од најдобрите 304 од не ' рѓосувачк

Одговара на snap на тип или менито што се тип на 15Инчи челични тркала само.НЕ одговара на големината други

Бренд : ЦГИ Резервни Делови (IMP387 BLK).Одговара Модел Години : 20152020 Ford F150 Холандер # 3995 17 Инчен; 6 Зборуваше; Сј

Scroll