Ново
iO HVAC Контроли UMM-СП Универзална Дефект Следи со Статичен Притисок Сензор

iO HVAC Контроли UMM-СП Универзална Дефект Следи со Статичен Притисок Сензор

Достапност: Залиха
DEN 2184.00

i O HVAC Контроли UMM-СП Универзална Дефект Следи Со Статичен Притисок Сензор Карактеристики : - Универзална Дефект Монитор - 5 година гаранција.СПЕЦИФИКАЦИИ : ТЕКОВНА ОЦЕНКА : - .25 - 150 A.МАКС КОНТРОЛА НАПОН : - 30 VAC.РЕЛЕ КОНТАКТИ : - SPDT (Номинална на 5 A).КУЌИШТЕ : - Пластика.ДИМЕНЗИИ : - 5.00" X 6.00" X 1.5" (Ш X В X D).UMM Серија Универзална Дефект Следи со Статичен Притисок Сензор, Може да се користи за да се наруши опрема работата кога и/или сигнал на alrm дека malfuction е откриен - 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Брз и едноставен actuator отстранување олеснува инсталација и овозможува брзо actuator замена за време на услу

12002125 серија двојно површината елемент контрола switch.Оваа површина елемент за контрола на прекинувач (де

Вентил шема : 2начин.Вентил cv / GPM : 100 Телото оценка : 125 Максимална температура : 250 Вентил големина : 3 Венти

▶ Ова е сосема нов Clima Tek Одбор за Контрола ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Заменува Дел # 1177656 ▶ Врвен Квалитет

ГрафитЗасилен Polytetrafluoroethylene (PTFE) Седишта 200 psi Блиску исклучување Притисок Оценка обезбедува тесна shutoff.Е

i O HVAC Контроли HD1810BM На HD Серија апсорбери се исфрлени алуминиум паралелно сечилото апсорбери заврши со 2

Производство Име : Пумпа Започнете Capacitor, Обем : 4352 MFD u F, го Издржат Напон : 220250 V AC 50 / 60 Hz, Облик : Тркалезна.

Големина се движи од 1 / 2 во.преку 2 во.со неколку стилови на електрични и пневматски активатори нудиме ши

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 12.0 "L X 12.0" W X 6.0 " H Точка Пакет Тежина : 1

БрендНови,Вклучува (1) PCQ103 Поврзете Sequencer.Директна Замена за Повеќето Фан / Топлина и Секвенционирање Фу

RIELLO ОСНОВНО КОНТРОЛА ЗА RIELLO MECTRON ГОРИЛНИЦИ М3, М5, M10, М3 И М5, М10 (ИСТО КАКО 7001029).SED СО СЛЕДНИВЕ RIELLO ГОРИЛНИЦИ

Пакет Димензии : 10.0" (L) x 8.0" (W) x 8.0" (H).Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Количина : 1 Земја На По

Пакет се вклучени : 1x Печка на Гас Вентил како слика (Бродови од САД).Компатибилност : ова е резервни заме

Услужни почеток способност обезбедува непречено фан стартување, со што се намалува моторнипочнувајќи

Дозволениот напон се променат толеранција е помеѓу 85~110%, што е голем и може да издржи напон флуктуација.

Scroll