Ново
iO HVAC Контроли HD-1810-BM 18 x 10 Правоаголна Двете-Позиција Зона Амортизерите - 2 Жица Actuator на Дното на Планината

iO HVAC Контроли HD-1810-BM 18 x 10 Правоаголна Двете-Позиција Зона Амортизерите - 2 Жица Actuator на Дното

Достапност: Залиха
DEN 1701.60

i O HVAC Контроли HD-1810-BM На HD Серија апсорбери се исфрлени алуминиум паралелно сечилото апсорбери заврши со 24 volt пролет се врати actuator.На HD Серија апсорбери може да бидат инсталирани во било која позиција и се компатибилни со повеќето 24 V зони и вентилација контроли.Тие се оценети за канал системи помалку од 1.0-ЗГЛОБОТ WC.Овие апсорбери имаат едноставни вредноста за ограничен позиција.Тие се високо универзална опција за двете зони на вентилација апликации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

БрендНови,Вклучува (1) PCQ103 Поврзете Sequencer.Директна Замена за Повеќето Фан / Топлина и Секвенционирање Фу

Вентил шема : 2начин.Вентил cv / GPM : 100 Телото оценка : 125 Максимална температура : 250 Вентил големина : 3...

▶ Ова е сосема нов Clima Tek Одбор за Контрола ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Заменува Дел # 1177656 ▶ Врвен Квалитет

Услужни почеток способност обезбедува непречено фан стартување, со што се намалува моторнипочнувајќи �

RIELLO ОСНОВНО КОНТРОЛА ЗА RIELLO MECTRON ГОРИЛНИЦИ М3, М5, M10, М3 И М5, М10 (ИСТО КАКО 7001029).SED СО СЛЕДНИВЕ RIELLO ГОРИЛНИЦИ

Пакет се вклучени : 1x Печка на Гас Вентил како слика (Бродови од САД).Компатибилност : ова е резервни заме�

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 12.0 "L X 12.0" W X 6.0 " H Точка Пакет Тежина : 1

Брз и едноставен actuator отстранување олеснува инсталација и овозможува брзо actuator замена за време на услу�

Големина се движи од 1 / 2 во.преку 2 во.со неколку стилови на електрични и пневматски активатори нудиме ши

Производство Име : Пумпа Започнете Capacitor, Обем : 4352 MFD u F, го Издржат Напон : 220250 V AC 50 / 60 Hz, Облик : Тркалезна.�

Пакет Димензии : 10.0" (L) x 8.0" (W) x 8.0" (H).Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Количина : 1 Земја На По�

Дозволениот напон се променат толеранција е помеѓу 85~110%, што е голем и може да издржи напон флуктуација.�

ГрафитЗасилен Polytetrafluoroethylene (PTFE) Седишта 200 psi Блиску исклучување Притисок Оценка обезбедува тесна shutoff.Е�

Scroll