Ново
Пакување од 2 Ѕид Плоча Штекер Префрлете се Покрива од страна на SleekLighting | Декоративни Сатен Никел | Спектар на Стилови: Декоратор/Дуплекс/Toggle / & Комбо | Големина: 4 Бан

Пакување од 2 Ѕид Плоча Штекер Префрлете се Покрива од страна на SleekLighting | Декоративни Сатен Никел |

Достапност: Залиха
DEN 479.76

✅ НЕВЕРОЈАТНО ВРЕДНОСТ ПАКУВАЊЕ ОД 2 - ПРЕМИЈА ДОЛГОТРАЕН КВАЛИТЕТ – за Разлика од евтини пластични ѕид плочи кои ќе попуштат, гребење и лесно да се скрши, Sleek Lighting носи 4 банда плоча опфаќа Тоа е здрав уште флексибилни што ќе ви овозможи да се инсталира со леснотија.Запрепастувачки е тоа,што го прават овој електричен штекер покрие абразија и отпорност. ✅ ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ DÉCOR РОК од неколку МИНУТИ - лесно се инсталира switch плоча опфаќа може да се инсталира во рок од неколку минути.2 пакет на светлината се префрлите плочи вклучува 16 навртки, и сите што ви треба е шрафцигер да го надградите вашиот дом décor.Се префрлате од вашиот стар неправеден во потрага receptacle плочи за овој елегантен, класичен метален електричен штекер опфаќа денес!. ✅ МАЗНА ЕЛЕГАНТНИ ЗАВРШИ ДЕКА Е ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Овој ѕиден штекер 2 пакет.Што значи тоа е прав отпорни и бара речиси никакви средства за чистење!Дополнително, електрично осветлување switch плочи се отпорни на исчезнува, промена на бојата, масти, масла, органски растворувачи и влага. ✅ ДОСТАПНА ВО ПОВЕЌЕ ФОРМИ И ГОЛЕМИНИ – Не сите куќи дојде со истиот ѕид се префрлите плочи, и различни соби може да имаат различни ѕид плочи, како и.Sleek Lighting ви нуди голем број на банда плоча опфаќа, дуплекс префрлете ги опфаќа, за да се префрлате префрлете ги опфаќа, декоратор префрлете ги опфаќа.Изберете двокреветни, еднокреветни, тројна или четворни комбинации!. ✅ ДОДАДЕТЕ СОФИСТИЦИРАНОСТ ДО ВАШИОТ ДОМ – ајде да се соочиме со тоа, евтини гледа светлината ќе може да го уништи ефектот на најубаво украсен соба.Украсете го вашиот дом со вкус, класа, и софистицираност, па до најмалите светлина вклучите!Сјај заврши е идеален за топло-тон ѕидови, како што се taupe, беж, зелена, црвена тула, и крем.Земете вашиот дом или стан décor на следното ниво со промена на вашиот switch плочи за нов елегантен модерен дизајн!Светлината прекинувачи се секојдневен дел од куќата или зградата во кое живееме.Од суштинско значење за да ја осветлат вашиот дом и да се гледа од страна на секој кој шета низ вашата врата.Без разлика дали планирате да продавате вашата куќа и тоа треба брз преуредување, или само сакате да го разубават вашиот дом, овие прекрасни, богато шарена светлина се префрлите опфаќа ќе го направи сите разликата.Sleek Lighting Ѕид Плоча Покрие Нагласува : ☀️ Безбедноста на Прво место – Наменета за висок dielectric сила и лак отпор за да се спречи спроводливост или проток на електрична струја.☀️ Издржливи & Hardwearing Изработени со метални кои се многу силни и отпорност.Трае со години.☀️ Прашина Отпорни – не Ќе собира прашина, како евтини пластични капаци.Уживајте непречено високо сјаен финиш засекогаш. ☀️ Елегантен Дизајн – Направете вашиот дом décor на следното ниво со овие елегантна, но, сепак, современото светлина префрлете ги опфаќа.☀️ Погодни за Било која Локација – Може да се користи на сите околу вашата куќа, стан, деловна зграда, продавница или било која друга структура.Повеќе Големини на Располагање – за да се Префрлате, Дуплекс, Декоратор & Комбо Стилови на располагање.Дали сте во потрага за лесно да го инсталирате на ѕид плоча за да ја намалува цената на инсталацијата?Оваа универзална 4 банда рокер switch ѕид плоча доаѓа со 16 заштеда на време завртки, кои се лесно да се инсталира во само неколку минути од двете однапред или DIY/ почетниците,така што не треба да се јавите на професионални handyman да дојдат и да ја заврши работата за вас.Купи Sleeklighting Ѕид Плочи Штекер Покрие денес да го претворат вашиот дом во луксузен простор за живеење.Од ѕид кој само изгледа бла - прекинувач плоча ќе додадете дека недостасува дел на секоја соба!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Животна СРЕДИНАПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ Направен на животната средина ABS кој е лесен и издржливи.СТАНДАРД

1Банда Комбинација Switch Плоча За Да Се Префрлате / Decora Покрие Големина : 4.5" Висина X 2.76" Должина И Може Да Се

НА ЗАПАДНИОТ ЅИД ПЛОЧИ : Вашиот Ранчот оркестарот западен штекер опфаќа се совршен за секој дом кој е во

Мидвеј wallplates може да се монтира на поголем волумен штекер кутии и / или да се користат за да се скрие ѕид �

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Ограничен Десет Години.Мазно лице и заобле�

✅ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ : Нашиот бренд на еден Празен ѕид плочи се направени од високо квалитетен материјал,

Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметно

Преголеми wallplates се користи за да се скрие поголем ѕид нерегуларности од оние кои што се скриени од мидве

Инспириран од класичните линии на традиционалната Американска дизајн, Архитектонски колекција додава

【Големина】Еден Toggle Светлина Префрлете ги Опфаќа 4.5 во x 2.76 во.Дуплекс Светлина Switch Штекер Опфаќа 4.5 во x 2

【Големина】4.5x4.5inch / 11.5cmx11.5cm, Одговараат За 2 Банда Смениш, Вклучува 4 Навртки (Вклучува Ѕид Плоча Само, Ште

430 нерѓосувачки челик обезбедува висока отпорност против тешки сила; се спречат несакани пристап до жиц

Направени од 302 одделение полиран месинг материјал за да се обезбеди издржливост, флексибилност и адапт

Стандардна Големина : 2 Комбинација банда ѕид плоча е 4,5 x 4.5 инчи, може да се вклопи во било кој стандарден

За да се префрлате Shield е дизајниран да се вклопуваат стандард Leviton toggle прекинувачи, заклучување на преки

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Мазно лице и заоблени рабови се спротивста�

Димензии : 4.5" висина x 6.38" должина 3 банда 2 toggle 1 штекер ѕид плоча капак.Функција : Нашата 3 банда 2 toggle 1 праз

Венецијанскиот стил огромен ѕид плоча со Штекер / Toggle отворање.Тврда, 100Процентно да доведе слободни pewter

Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметно

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Scroll