Ново
Френклин Месинг W10249V-W-C Печат Челик Круг Еден Дуплекс Штекер Ѕид Плоча / Прекинувач Плоча / Маска, Бела, 3-Пакет

Френклин Месинг W10249V-W-C Печат Челик Круг Еден Дуплекс Штекер Ѕид Плоча / Прекинувач Плоча / Маска, Бела,

Достапност: Залиха
DEN 246.48

Печат круг ѕид плоча колекција ќе додадете чисти нов изглед на голем број на décor стилови, од неформални на современата.Нашиот ѕид плоча колекција во бело е идеално да одговара дограма и да се намали или да се обезбеди суптилна разлика беж или бледо неутрален ѕидови.Додавање на декоративни ѕид плочи до вашиот дом décor е брз и лесен начин за да го додадете вашиот личен допир на стил.Изработени од челик печат за сила и издржливост.Машина завртки во соодветен финиш се вклучени за лесна инсталација.Декоративни ѕид плочи се едноставен начин да го трансформира изгледот на секоја соба.Оваа збирка е достапна во денешниот најпопуларните заврши опции.Дополнителни конфигурации се на располагање за да се направи завршувањето на вашиот проект лесно.Драматично подобрување на изгледот и чувството на вашата соба со едноставно заменување на оние основните, пластични ѕид плочи со декоративни ѕид плочи од Френклин Месинг.Ќе бидете изненадени од тоа како една мала промена може да се направи целата соба се чувствуваат различни.Ако сте во потрага за ниска цена, лесен начин да го персонализирате и подобрување на вашиот дом е décor, Френклин Месинг е вашиот извор за широк избор на висок квалитет, разумни цени ѕид плочи.Ажурирање на вашата соба, или дури и на сите ваши простории, и да уживате разликата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погоден за една рамна actuation.Погоден за вертикална инсталација.За да се користи во врска со 38661000 / 38528000 /

Направени од 302 одделение полиран месинг материјал за да се обезбеди издржливост, флексибилност и адапт

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

Вистински оем замена дел.Средината од страна на бренд комерцијални готвење и опрема за обработка на е и�

【Големина】4.5x4.5inch / 11.5cmx11.5cm, Одговараат За 2 Банда Смениш, Вклучува 4 Навртки (Вклучува Ѕид Плоча Само, Ште

Мидвеј wallplates може да се монтира на поголем волумен штекер кутии и / или да се користат за да се скрие ѕид �

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Мазно лице и заоблени рабови се спротивста�

Елегантни, мазна современ стил, без монтажа шрафовите и не subplate завртки за леснотијата на инсталација и

Димензии : 4.5" висина x 6.38" должина 3 банда 2 toggle 1 штекер ѕид плоча капак.Функција : Нашата 3 банда 2 toggle 1 праз

Венецијанскиот стил огромен ѕид плоча со Штекер / Toggle отворање.Тврда, 100Процентно да доведе слободни pewter

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Ограничен Десет Години.Мазно лице и заобле�

Изработени од поликарбонат термопластични материјали за да се обезбеди издржливост, флексибилност и а�

1Банда Комбинација Switch Плоча За Да Се Префрлате / Decora Покрие Големина : 4.5" Висина X 2.76" Должина И Може Да Се

Деновите на здодевни обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметно�

✅ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ : Нашиот бренд на еден Празен ѕид плочи се направени од високо квалитетен материјал,

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА : Item бродови со сина или јасно пластика покривање на кои мора да бидат отстранети пред и�

Стандардна Големина : 2 Комбинација банда ѕид плоча е 4,5 x 4.5 инчи, може да се вклопи во било кој стандарден

Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметно

Венецијанскиот стил на ѕид плоча со двојно toggle отворање.Тврда, 100Процентно да доведе слободни pewter.Стран�

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА : Item бродови со сина или јасно пластика покривање на кои мора да бидат отстранети пред и�

Деновите на здодевни обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметно�

Scroll