Ново
LUOSIKE iPhone Полнач 10 ft Кабел со Ѕидниот Приклучок (4 Парчиња), Двоен режим на USB Ѕид Полначот Блок со 2X 10 Метри Долг Кабелот за Полнење Компатибилен со iPhone 13/13 Мини/13 Про Max/

LUOSIKE iPhone Полнач 10 ft Кабел со Ѕидниот Приклучок (4 Парчиња), Двоен режим на USB Ѕид Полначот Блок со

Достапност: Залиха
DEN 455.76

【Брзо Полнење& Трансфер на Податоци】 Двојна USB Порт полните два уреда истовремено во исто време, се зголеми ефикасноста на полнење до max 2.1 Amp/5 V.USB Кабелот поддржува безбедно-со голема брзина на полнење и брз пренос на податоци. 【Системот за безбедност на】 Со КОМПЈУТЕР огноотпорни материјали и функција на автоматска заштита коло, Интелигентни коло дизајн штити од краток спој, над-греење, над-струја, а со текот на полнење. 【Екстра долг】 10-Метарски Кабел е голема должина која го направат вашиот живот полесно, најдобри должина за дом, автомобил, канцеларија, или на патување. 【Компатибилни Уреди】 Полнач за i Phone 13, 13 Про, 13 Про Max, 13 мини, 12, 11, XS, XR, XS, 8, 7, 6, 6 S, Плус, 5 S, 5, SE, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Про, Air Pods Про, Повеќе. 【Она што ќе добиете за】 2-Pack 10ft Кабел + 2-Pack Двојна USB Ѕид Полнач.Пријателски услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【20 Wсо Голема Брзина на Полнење】USB C Брз Полнач испорачува 20 W излезна моќ и нуди високабрзо полнење за i P

【Брзо Полнење 3.0】 : Со Брз 3.0 Технологија, 4 пати побрзо од нормалните стандард, 30 W 2Порта адаптивни брзо

ТЕНОК И КОМПАКТЕН : Овој полнач е и мал и лесен.Може да се стави тоа во вашата чанта дури и без да забележи

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

❤〖Универзална Компатибилност〗Двојна порта usb ѕид полначи се погодни за i Phone 13 / 13 Мини / 13 Про Max / 12 / 12 Pro

4 port ѕид приклучокот одговара за Најновите паметни телефони / лаптоп компјутери или таблети / Како Air Pods Pr

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Полнач Коцка Пакет вкупен капацитет до 2100m A, и куќиште користи PC огноот

✅ДИЗАЈН ЗА IPHONE : MOVESPEED USB C полнач е особено дизајниран за i Phone 13 / 12 / 12 Мини / 12 Pro / 12 Про Max.Точно на оптималн

【Премиум Перформанси】4USB излез со вкупно тековна 5 V / 4.8 а и внесување на текст со 100240 V ви овозможува да ј

Ѕиден штекер со 18 W USBC порта со Енергија за Испорака и 18 W USBпорта со Брзо Полнење 3.0 ги исполнува сите полн

????【3 X i Phone 13 Про Max Полначот】Со USBC моќ испорака техника, EHO i Phone 13 про max полначот поддржува незаменлива п

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

✔ Интелигентна технологија на полначот може да се идентификуваат било поврзување на уреди и да се обез

Ова ги вклучува сите Двојна Порта Ga N Полначи може да се добијат : 100 W Ga N Двојна USB C Полнач / 70 W Ga N Двојна US

Scroll