Ново
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со BlackBerry DTEK60

Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со BlackBerry

Достапност: Залиха
DEN 2287.20

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V.Излез Amperage : 2 A / 2.25 A / 3А.Приклучокот Големина : USB-C Приклучокот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Полнач Коцка Пакет вкупен капацитет до 2100m A, и куќиште користи PC огноот

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Стабилна полнење порт : напојување за само една порта, нема да предизвика моќ недостаток поради тековна

【Премиум Перформанси】4USB излез со вкупно тековна 5 V / 4.8 а и внесување на текст со 100240 V ви овозможува да ј

【Андроид Држачи за Кабел】Micro USB Кабли одговара за Samsung Галакси S7 / S7 Edge / S7 Активни,S6 / S6 Edge / S6 Активни,S5 / S4 /

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Тип в ѕид plug опремени со USBC моќ испорака порта, и куќиште користи PC огно

ТЕНОК И КОМПАКТЕН : Овој полнач е и мал и лесен.Може да се стави тоа во вашата чанта дури и без да забележи

Ѕиден штекер со 18 W USBC порта со Енергија за Испорака и 18 W USBпорта со Брзо Полнење 3.0 ги исполнува сите полн

ПРИМЕНА : Овој производ е специјално дизајниран за MP3 / MP4 Музички Плеери или други deivces подолу 1 A на текст

Со голема брзина на полнење од i Phone на Samsung да го USBC лаптоп компјутери и повеќе, anker е потпис Power IQ 3 0 техно

★【Брзо Полнење Блок со Висока Ефикасност】 : Adaptive Брзо Полнење Ѕид Полнач, поддржува брзо полнење за Samsu

На напредни EМарк чипсет и 56Ω се повлечеup отпорник се осигура безбедноста на целата полнење процес USBIF / U

[PD Полначот со 2 Пакет Кабли] PD полначот и USB тип C полначот карактеристики и USBC и USBA пристаништа обезбеди

✔ Интелигентна технологија на полначот може да се идентификуваат било поврзување на уреди и да се обез

【36 W Двојна Порта Брзо Полнење】моќен полначот блок опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (QC3.0 Брзо Полнење)

Единствениот Апарат Што Треба : Каже збогум на вашиот стар моќ тули.Anker 726 Полначот ( Нано II 65 W ) има моќ шт

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

❤〖Универзална Компатибилност〗Двојна порта usb ѕид полначи се погодни за i Phone 13 / 13 Мини / 13 Про Max / 12 / 12 Pro

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

????【3 X i Phone 13 Про Max Полначот】Со USBC моќ испорака техника, EHO i Phone 13 про max полначот поддржува незаменлива п

❤〖Универзална Компатибилност〗Двојна порта usb ѕид полначи се погодни за i Phone 13 / 13 Мини / 13 Про Max / 12 / 12 Pro

SMART ИК ТЕХНОЛОГИЈА : Со интелигентна технологија за препознавање, изграденаво смарт чип автоматски ќе г

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【Целосно Компатибилни】 : Тип C Телефонскиот Полнач со поддршка брзо полнење со Google Пиксели,Пиксели 2,Пи

ПОЛНЕЊЕ на УРЕДОТ ВО ТРЕПКАЊЕ НА ОКОТО : Моќ Испорака 3.0 обезбедува брзо полнење за вашите уреди.Ние збор

【10 ft Долго Apple i Phone Држачи за Кабел 2 Пакет】i Phone, за Полнење Кабел е изработен од врвниноминална материја

30 W Двојна Пристаништа Брзо Полнење : USBC порта со Моќта Испорака 3.0 може да го полните вашиот i Phone 13 / 12 до 50

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

✅ДИЗАЈН ЗА IPHONE : MOVESPEED USB C полнач е особено дизајниран за i Phone 13 / 12 / 12 Мини / 12 Pro / 12 Про Max.Точно на оптималн

【 Низок Ризик да се HighEnd мобилни Телефони 】 − CTY PD Брз Полнач е 20 W излез е дизајниран за да обезбеди макс

Scroll