Ново
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung i5700 Галакси Порталот

Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung i5700

Достапност: Залиха
DEN 708.00

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2 A.Приклучокот Големина : Микро USB.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

4 port ѕид приклучокот одговара за Најновите паметни телефони / лаптоп компјутери или таблети / Како Air Pods Pr

7 / Табот Активни Про(2019) / Табот Напредно 2 / Табот Активен 2 Таблета.Поддршка брзо податоци синхрониза�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

30 W Двојна Пристаништа Брзо Полнење : USBC порта со Моќта Испорака 3.0 може да го полните вашиот i Phone 13 / 12 до 50

????【3 X i Phone 13 Про Max Полначот】Со USBC моќ испорака техника, EHO i Phone 13 про max полначот поддржува незаменлива п�

100 W Моќ Испорака Со 100 W максимална USBC PD ѕид полнач, Zendure Superport 4 може да полнење на најновите USBC уреди на вр

ПОЛНЕЊЕ на УРЕДОТ ВО ТРЕПКАЊЕ НА ОКОТО : Моќ Испорака 3.0 обезбедува брзо полнење за вашите уреди.Ние збор

【Премиум Перформанси】4USB излез со вкупно тековна 5 V / 4.8 а и внесување на текст со 100240 V ви овозможува да ј

【20 Wсо Голема Брзина на Полнење】USB C Брз Полнач испорачува 20 W излезна моќ и нуди високабрзо полнење за i P

★【Брзо Полнење Блок со Висока Ефикасност】 : Adaptive Брзо Полнење Ѕид Полнач, поддржува брзо полнење за Samsu

【20 W USB В Ѕид Полначот】 Опремени со 20 W USBC Моќ Испорака порта, Power Lot USB C полначот може да достигне до 3 X поб�

20 W PD 3.0 & КК 3.0 USB C адаптер дизајниран за полнење на вашите уреди со максимална брзина со i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про

Со голема брзина на полнење од i Phone на Samsung да го USBC лаптоп компјутери и повеќе, anker е потпис Power IQ 3 0 техно�

✔ Интелигентна технологија на полначот може да се идентификуваат било поврзување на уреди и да се обез�

❤〖Универзална Компатибилност〗Двојна порта usb ѕид полначи се погодни за i Phone 13 / 13 Мини / 13 Про Max / 12 / 12 Pro

❤〖Универзална Компатибилност〗Двојна порта usb ѕид полначи се погодни за i Phone 13 / 13 Мини / 13 Про Max / 12 / 12 Pro

Scroll